2733
2734
عنوان

مامان بابام رسیدن😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 22 پست
کرونا باشه یا نباشه یکسری مراسم را نمیشه نرفت به خاطر نسبت فامیلی نزدیک...اگه عروسی بود میشد که نرن ...

ما هم تو آشناها تازه باباش به خاطر کرونا فوت کرد رفتم مراسم الان داییشداییه خاطر کرونا مرده بازم رفتن مراسم

.

بله یک سری کارا رو ممشیه نرفت نتایجش هم میشه کرونایی که الان دیگه نمیره

ولی ما حق هم نداریم به خاطر بودن کرونا شکایت کنیم وقتی رقابت نمیگویم

از ماست که برماست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه😔 عموم خیلی بیشعوره خیلی وضع برادرشو میدونه اینجوری میکنه خیلیییی بیشعوره پول داره از دیواراش بال ...

😓😓😓😓😓😓

آدم پس اندازش رو برای یه آدم مفت خور خرج کنه ناراحت میشه حق با توعع 

ولی فرض کن ای کارو برای پدرت کردی نه اونا 

اخ ک با ذره ذره وجودم درکت میکنم . 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2728
گفتم باباش به خاطر کرونا مرد رفتن مراسم داییش به خاطر کرونا مرد دوباره رفتن مراسم  با همین تع ...

خب انتظار داری طرف برای فوت پدرش نره؟ نمیشه که نره ...اما باید تعداد کم برن با فاصله و با رعایت کردن اصول بهداشتی

من عقد پسر داییم، عروسی پسر خاله ام و عروسی پسر عمه شوهرم را به خاطر کرونا نرفتم 

خب انتظار داری طرف برای فوت پدرش نره؟ نمیشه که نره ...اما باید تعداد کم برن با فاصله و با رعایت کردن ...

نگفتم برا پدرش نره

مشکل اینه که مثلا همون آشناها رعایت نمیکنن و کل آشناها میرن؟

وقتی خونواده کرونا دارن به نظرت باید سالم ها و مریضها دور هم جمع بشن؟

برا از بین بردن کرونا باید فداکاری کرد

ولی ما هدفمون از بین بردن کرونا نبوده و نیست و نخواهد بود و انتظار داریم کرونا بره برا بقیه نه خودمون

مثلا آشنایی ما رفته بود برا مراسم اونم یه آشنایی دور تازه از روستا آوندها بودن میگفتم تو روستا همه قوم هستن بعد میگفت اصلا جا نبوده دو تا مراسم دیگه هم بوده مسولیت اونا شلوغ تر

هدف ما کرونا نیست همون مراسمه

بعضی ها هم چند ماه نادر و پدر زندشون رو به خاطر کرونا ندیدن هدف اونا سلامتیه نه من و خیلی هامون 

2738