2410
2553
عنوان

مامان بابام رسیدن😔😔

517 بازدید | 22 پست

ای خدا حالا تا پس فردا چیکار کنم😭😭😭 من مامان بابامو میخوام بخاطر اون عمو بیشعورم هی مجبورشون میکنه خب پسرتون مرده ما باید تقاص پس بدیم تو این کرونا مجبور میکنه باید بیاید نیاید خیلی ناراحت میشیم به درک که ناراحت میشید چه گلی به سرمون زدیم غیر از بدی کردن یه ادم بیخود با زنش و اون دختر مسخره و لوسش

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

یه نفس بگیر حالا😐😒

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه نفس بگیر حالا😐😒

نمیخوام اون بیشعور که برای ما هیچکاری انجام نمیده 

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2456
نمیخوام اون بیشعور که برای ما هیچکاری انجام نمیده 

باشه حالا عخشم خودتو ناراحت نکن

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
مگه چی شده ؟

هیچی پسر دوردونش پارسال فوت شده بابامو و مامانمو مجبور کرده باید برای سالگرد پسرم بیاید تو این کرونا پسرش اگه ادم بود داخل دعوا با چاقو کشی کشته نمیشد

باشه حالا عخشم خودتو ناراحت نکن

خب من بیچاره باید اینجا دوروز تنها باشم تا برن پیش اونا ۷۰۰ تومن پس انداز داشتم برای گوشیم بردن دختر عموم هی بگه اینو میخوام اونو میخوام واسش بگیرن😔😭😭😭😭😭😭😭😭

2714
چرا از تو پول گرفتن مگه خونشون نداشتن؟

نه😔 عموم خیلی بیشعوره خیلی وضع برادرشو میدونه اینجوری میکنه خیلیییی بیشعوره پول داره از دیواراش بالا میره عزضه نداره بگه برادرم دستش تنگه ۲۰۰ تومن برای حق برادری هیچ تازه پول قبر بچشم بابام داشت بهش میگفتن میگفت قبر بگیرید واستون پولش میدم بابام گفت این چه حرفیه قبر خودش گرفت این هیچی زمانی که تازه زن گرفته بود اون زن از خود راضیش ۶ ماه تلپ شده بود خونمون درسته من نبودم ولی کاراش مامانم تعریف کرده ساعت ۳ صبح از بیرون میومد زنگ درو اینقدر فشار میداد تا بسوزه تا ساعت ۲،۳ ظهر حق نداشتن صدا کنن تا این خانوم بگیره بخوابه الانم شدن زور گو چون بزرگه خب گاوم بزرگه خرم بزرگه نفهما

عزیزم خیلی داری تند میری دیگه پدر و مادر خودت هم نباید برن زوری نمیشه کسی برد

نباید برن؟ وقتی میگه اگه نیاید حق برادریمو حلالت نمبکنم باید بیاید ابرومو جلو خانواده زنم نبرید من چی بگم؟ دیروز اینقدر التماس کردم هی گفتم بابا نرید توروخدا کرونا هست مریضی هست جعبه فرمون ماشین خرابه حقوقتم نگرفتی هی گفت بابا زشته عمو فرید ازمون انتظار داره عمو فرید چیکارمون کرده😔

کرونا باشه یا نباشه...هر عمویی برای سالگرد برادرزاده اش میره مراسم....دیگه یکسری مراسم ها جوریه که ن ...

داخل کرونا با ماشین خراب به نظرتون درسته؟

داخل کرونا با ماشین خراب به نظرتون درسته؟

کرونا باشه یا نباشه یکسری مراسم را نمیشه نرفت به خاطر نسبت فامیلی نزدیک...اگه عروسی بود میشد که نرن اما عزا را نمیشه و مجبورن که برن، سعی کن پدر و مادرتو درک کنی....میتونن با هواپیما یا اتوبوس برن اگه اوضاع ماشین اینقدر داغونه.

شما الان ناراحت باشی چیزی عوض نمیشه....پس اروم باش....

نباید برن؟ وقتی میگه اگه نیاید حق برادریمو حلالت نمبکنم باید بیاید ابرومو جلو خانواده زنم نبرید من چ ...

میگم ک خود پدرت باید تصمیم بگیره نرید

تو هرچقدر  حرص و جوش بخوری یا حرف بار خانواده عموت و پسر خدابیامرزش بکنی کاری از پیش نمیره

به مادرت بگو باهاش حرف بزنه

حق داری ولی داغ پسر جوونشو دیده یکم درکش کن

2706