2733
2734
عنوان

دعام کنید، حال روحی و جسمیم داغونه

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 17 پست
حالم خرابه 😭😭😭 دلم برا شوهرم کبابه  میخام بگم بره زن بگیره و پا سوز من نشه

اخه این چ حرفیه،هرکار خدا حکمت داره،صبر کن عزیزم،امیدتو از دست نده،خدا میدونه چقدر برات ناراحت شدم،خدا خودش کمکمت کنه بهت صبر بده تا دوباره نی نی دار بشی و برات بمونه،خیلی خودتو تقویت کن

خدایا بابت هدیه ای ک 9\9\99 به من و همسرم عطا کردی هزاران بار ازت ممنونم،خدایاااا شکرتتتت
😭

ناراحت نباش عزیزم توکلت بخدا باشه

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه این چ حرفیه،هرکار خدا حکمت داره،صبر کن عزیزم،امیدتو از دست نده،خدا میدونه چقدر برات ناراحت شدم،خ ...

ممنونم عزیزم 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲