2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شهید ابراهیم هادی متوسل شو گلم خیلی حاجت میده براش صلوات بفرست قران بخون هدیه کن بهش 

یا براش میوه یا خرما خیرات کن 

ازش بخواه یه مورد خوب بیاد خواستگاریت و ازدواج کنی ان شالله

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2731
به شهید ابراهیم هادی متوسل شو گلم خیلی حاجت میده براش صلوات بفرست قران بخون هدیه کن بهش  یا بر ...

اتفاقا ده روزه متوسل شدم و در کنار چله هایی ک گرفتم روزی ده صلوات هدیه میدم به ایشون....دعا کنید یه بخت خوبم ب من بدن....شنیدم خیلی حاجت میدن😢دعا کنید که ما جوونا ب گناه نیوفتیم😢خیلی دلم شکسته😢..

اتفاقا ده روزه متوسل شدم و در کنار چله هایی ک گرفتم روزی ده صلوات هدیه میدم به ایشون....دعا کنید یه ...

ان شالله گلم مشکلت حل میشه توکل برخدا.

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2740