2733
2739

بعدش تعبیر نداره. قبلش درسته. 

ان‌شاءاله که خیره. اگر تعبیر داشته باشه نمیدونم چیه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
من چند روز پیش دیدم رفتم دندون پزشکی یه دستگاه تو دهنم کرد کنترل کنه وضعیتشونو بعدش همه دندونام ریخت ...

حتما یه صدقه بده جهت رفع بلا....

دندون به معنای اقوام و فامیل هست  و دندونای جلو به معنای افراد درجه یک خانواده (پدر مادر خواهر و...)و هرچی به اخر میره اقوام دور (حتی مثلا دختر دایی پدر یا پسرعموی مادر و....)دندون درست کردن یعنی اینکه بیماری کع سعی دارن درمانش بکنن و اگه دندون بیوفته به معنای مرگ و مردن هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما یه صدقه بده جهت رفع بلا.... دندون به معنای اقوام و فامیل هست  و دندونای جلو به معنای افرا ...

والا من اکثرا خاب میبینم دندونام افتاد کف دستم و خون و هیچی نداره فقط میریزه همش باهم و زیرشم دندون جدید داره در میاد

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
من چند روز پیش دیدم رفتم دندون پزشکی یه دستگاه تو دهنم کرد کنترل کنه وضعیتشونو بعدش همه دندونام ریخت ...

دندون در اومدن به معنای اینه کع عضو جدیدی وارد خانوادتون میشه یا خانمی که باردارع 

2728
حتما یه صدقه بده جهت رفع بلا.... دندون به معنای اقوام و فامیل هست  و دندونای جلو به معنای افرا ...

حتما صدقه میدم

والا من اکثرا خاب میبینم دندونام افتاد کف دستم و خون و هیچی نداره فقط میریزه همش باهم و زیرشم دندون ...

عزیزم تعبیری که میگم در شرایطی درسته که ساعت و زمانش اوکی باشه و اینکه خودت حس کنی خوابت تعبیر داره....من به شخصه خودم خوابی رو کع میدونم تعبیر داره حس میکنم....البتع من بخاطر یه سری اتفاقا اکثر رویاهام صادق هست...

عزیزم تعبیری که میگم در شرایطی درسته که ساعت و زمانش اوکی باشه و اینکه خودت حس کنی خوابت تعبیر داره. ...

ظهر بود. توی خاب ظهرم دیدم.اکثرا هم دم صبحا میبینم بعد اذان صبح

2740
لطفا خواب منم تعبیر کن: خواب دیدم موقع خروج از درب خانه ایی (خانه غریبه) هستم که سگی مانع ورود یه گ ...

سگ به معنای اینه کع کسی مراقبته اما و گربه نشون دهنده حیله و مکر از جانب یه زن این کع اول میخواستی بری طرف گربه یعنی اینکع نمیتونی درست دوست و دشمناتو تشخیص بدی و اون شخصی که مراقبته خطر و ازت دفع کردع کع خطرش هم حتما از طرف یه زن بوده....و اما سگ دومی کع دیدی بهت میخواد اینو بگه کع از بین دوستات یا اشنا ها کسایی هستن که درظاهر دوستتن اما در باطن دشمنن که کاری ام نمیتونن بکنن ولی تو سعی کن بشناسیشون....از گرفتن حقت نترس و همیشه سعی کن قاطع باشی......در شناخت دوست و دشمنات هم دقت کن و اگاه باش❤صدقه و خوندن سوره توحید فراموش نشه