2733
2734
عنوان

عجیب ترین حرکت شما و شوشو در خواب🥶🥶🥶🥶

| مشاهده متن کامل بحث + 1993 بازدید | 116 پست
مرسی عزیزم 😍😘

دیر اومدی دیگه😂🙌

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

دیشب تو خواب همسرم جوری جیغ میزد و نعره میکشید 😂😂😂یه بار صداش زدم بیدار نشد تکونش دادم بیدار نشد یه کشیده زدم در گوشش طفلک پرید هوا گفتم چته اینجور میکنی 😤😤گفت یه موش دنبالم کرده بود😐

خودت باش😎مگه خودت چشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داداشم تو خواب  حرف میزنه یه بارم پاشده بود میرف بیزون بدو بدو رفتیم جلوشو گرفتبم گفتیم کجا میری گف میرم پولو بدم گفتیم چ پولی گفت بدهی دارم   

اولینبار که با دوستام داشتیم میرفتیم مسافرت مامانم انقد به دوستام سفارش کرد مواظبش باشین ک تو راه هی ماشینو نگه میداشتن میگفتن زری اجی جیش نداری     
2728

یه بارم شب خونه مامانبزرگم  موندیم بچه ها تو ی اتاق‌بودیم دیدم نصفه شب دختر خالم با یه حالت و ترسو گریه میگف داداشت چرا اینجوری خابیده من میترسم بزگشتم دیدم حالت سجده خوابیده گفتم بگیر بخواب بیخیال دوباره چند ساعت بعد بیدارم کرد گفت داداشت داره حرف میزنه  تا  بیدار مو

اولینبار که با دوستام داشتیم میرفتیم مسافرت مامانم انقد به دوستام سفارش کرد مواظبش باشین ک تو راه هی ماشینو نگه میداشتن میگفتن زری اجی جیش نداری     
یه بارم شب خونه مامانبزرگم  موندیم بچه ها تو ی اتاق‌بودیم دیدم نصفه شب دختر خالم با یه حالت و ت ...

بیدار موندم تا اون خوابید   

2740
اومدم😃

دیر اومدی خیلی دیرع😂😂😂

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎