2726

اره منم متنفرم از کلمه شوشو😊

خب خب یکاری نکنین تاپیک حذف شه ها😒😒😒😒😒

((مشکلاتم انققققدر زیاده که نیاز دارم به تاپیک های فان))😘

خلاثه عاغا من یه ایرادی ک دارم اینه ک تو خواب بااااااااید دستو پاهام بازززززز باشه کاملا وگرنه خابم نمیاد

و اینکه یباد تو خواب پاشدم به زور شوهرمو بیدار کردم و گفتم گوشت کو؟؟؟اخه مادرم گفته بود تو سه تا گوش داری 😨بعدم زده بودم زیر گریه که ای خدااااا گوش سومت کو🧐🧐

بعدم لبخند ملیح زده بودمو خوابیده بودم

شوهرم بدبخت تا دو روز جاشو جدا کرد ازم😪

یبارم با مشت کوبیده بودم پیشونیش🤐خب دست خودم نیس خوابم دیگه🤩

یبارم شوهرمو بیدار کردم تو عالم خواب بودم ها بعد بهش گفتم ترخداااا برام اب بیار دارم اتیش میگیرم طفلی رف اورد منم جلو چشمش ریختمش رو شلوارم و گفتم دیدی منم میتونم جیش کنم😬😬😬😬😬😬😬😬😬

از اون شب دیگه همون ادم سابق نشدم😁😁😁😁😁

شمام بگبن دلمون باز شه😂😂😂😂

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰

وای خدا 😂😂😂

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون گفتی شوشو برات ۶تا گزارش زدم  تامام😐👌😂😂

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2728

واییییییییییی خداااااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

دهنتتتتت😂😂😂😂😂

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

همه میگن من با چشم باز میخوابم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

اگه مسواک نزده خوابم ببره نصف شب راه میفتم تو خونه دنبالش  

با هیچ لباسی غیر از لباس راحت خواب نمیتونم بکپم  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706