2733
2734
البته مردای این دوره زمانه هم همچین هم بیچاره نیستن، من که خیلی دلم پره از مرد زندگیم

نظر شما هم متین

انشاا... ک مشکلاتت حل بشه

ولی شک نکن که یه خانم با هنر و سیاستش میتونه هر مرد چموشی رو رام کنه(البته در جهت رشد و کمال ن خدای نکرده در جهتهای منفی و نفسانی)

شما هم یکم بر سر هنرها و سیاستهای زنانه و نقطه ضعفها و قوت شوهرت ریزبین تر باش

سعی کن کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی رو اگر فرصت کردین یه مطالعه ای کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از شما  سالها پیش این کتاب رو خوندم

بالاخره زندگی متاهلی هم سخایها و دردسرهای خودشو داره

سعی کن صبوری کنی

انشاا... درست میشه

خودتو اذیت نکن

یه مثلی هست ک میگن شوهر ادم بچه دوم زنه

بالاخره همون قدری ک باید برای بچه زحمت بکشی به همون اندازه یا بیشتر باید برای شوهر زحمت بکشی

به قول گفتنی از دامن زن مرد به معراج میرسه

2728
بالاخره زندگی متاهلی هم سخایها و دردسرهای خودشو داره سعی کن صبوری کنی انشاا... درست میشه خودتو اذ ...

ممنون،،به نظر شما اگه از اول ازدواج مرد شرط کرده باشه که زن شاغل میخواد الان بعد ۷ سال زندگی مشترک خانم به این نتیجه رسیده دیگه نمیخواد بره سرکار، چکار باید بکنم؟ 

درسته عزیزم، ولی من که جلو فامیل و دیگران نمیگم منشی هستم، اتفاقا کلی کلاس می ذارم کارمند شرکت پیمان ...

والا چى بگم شما دارى براى حرف مردم و خوش آمد همسرت زندگى ميكنى و از زندگيت هيچ لذتى نميبرى بنظرمن بجاى اينكه صبح تا غروب با صدتا ادم سرو كله بزنى همونو با شوهرت سر و كله بزن و بهش بگو تا وقتى كارى با حقوق ٤-٥ تومن پيدا نكنم نميرم تو هم وظيفته احتياجات منو رفع كنى 

ممنون،،به نظر شما اگه از اول ازدواج مرد شرط کرده باشه که زن شاغل میخواد الان بعد ۷ سال زندگی مشترک خ ...

تصمیم سختی هستش

شرایط شما کاملا بر عکس شرایط منه

من با خانمم شرط کردم ک نمیخوام کار کنه و خودش بعد از 10 سال زد زیر قول و عهدی ک داده بود و شما هم کاملا برعکس

باید سعی کنی ک شوهرتو قانع و راضی کنی ک واقعا معاش خونه و تامین هزینه هاش به عهده مرد هستش و کار کردن زن در صورت رضایت شوهرش هم باید کاملا با رضایت خانم باشه

ولی چون این وسط شرط و قول و قراری با هم گذاشتید خودت بهتر میدونی ک چکار باید کرد

سعی کن اگر شوهرت منطقی هستش با دلیل و منطق راضیش کنی

شرایط شما رو نمیدونم ک نظر محکمی بدم

فقط دعا میکنم ک مشکلاتت حل بشه

واقعا خیلی سردردهای الکی توی زندگیا ایجاد میشه ک واقعا با گفتگوی سازنده و منطقی قابل حل هستش

ولی متاسفانه بیشتر گره هایی رو ک خیلی راحت با دست باز میشه رو انقدر سفت میکنیم ک با محکمترین ابزار هم باز نمیشه

انشاا... ک مشکل شما با کوچکترین و کمترین فشار حل بشه و روزهای خوش و خرم پیش رویی رو در کنار هم تجربه کنید