2733
2739
عنوان

تجمع برای شهادت امام رضا

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 27 پست
ائمه هم راضی نیستن ب خاطرشون جون مردم گرفته بشه حق ناس اگه کسی مبتلا بشه و بقیه رو تو هیت مبتلا کنه ...

دقیقا . رفتن دم بیمارستان اهنگ خوندن.. یعنی بقیه مریضا عزیز مردم نبودن آرامس نمیخوان.. کلا ی چیزی ب اسم شعور تو این مملکت کمرنگ شده 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

متاسفانه ما همیشه  ملت افراط و تفریط بوده و هستیم در هیچ زمینه ای تعادل نداریم همیشه هم فقط میخوایم حرف و عقیده ی خودمونو ب کرسی بنشونیم

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ائمه هم راضی نیستن ب خاطرشون جون مردم گرفته بشه حق ناس اگه کسی مبتلا بشه و بقیه رو تو هیت مبتلا کنه ...

بله ائمه راضی نیستن اما باید همه جوره کنترل بشه نه فقط مراسمات.الان عکس بگیرم ببینید ک توی همسایگی ما چندین نفر مسافر از اصفهان اومدن!!!!یا مشهد چقدر جمعیت جمع شدن توی قبرستان.ولی مرده های بقیه باید تو غربت و تنهایی دفن بشن😟از اونور بوم افتادن

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
2728
بله ائمه راضی نیستن اما باید همه جوره کنترل بشه نه فقط مراسمات.الان عکس بگیرم ببینید ک توی همسایگی م ...

الان شمال شلوغه مردم هی کلک زدن رد شدن چ فایده فقط میگن عذا داری بده 😓فقط میگن هیت بده .همینایی ک تو جاده شمال با هزار کلک رد شدن همینایی بودن ک میگفتن چرا هییت هست 

میدونید تو این یه مورد دیگه احترام به عقاید معنا نداره به نظرم ... 😐😐 خودشون که هیچی به بقیه آسیب ...

همون اول متنم نوشتم کاری به کرونا ندارم و کلی گفتم اصلا فکر کن کرونا وجود نداره .

مثل ماجرای سالای قبل که اگه کسی مکه میرفت ی عده میگفتن چرا پولتو حروم کردی و میدادی به ی عده فقیر اون وقت خودشون میرفتن تایلند و کشورای دیگه یا اصلا بر عکسش بابا یاد بگیرید کاری به عقیده ها و خوشی های همدیگه نداشته باشید حرف کلی من اینه

همین الان این همه گفتن شمال نیاید چی شد 😓😓انقد شلوغه بخدا مردم تو خونه

خونواده من ساکن شمالن . واقعا بیچاره مینالن

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2738
الان شمال شلوغه مردم هی کلک زدن رد شدن چ فایده فقط میگن عذا داری بده 😓فقط میگن هیت بده .همینایی ک ت ...

دقیقا ما چالوسیم همین وضعه

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇