2703
2553
عنوان

تجمع برای شهادت امام رضا

289 بازدید | 27 پست

سلام دیروز یه عکس دیدم یه جمعیت کثیری از مردم برای استاد شجریان جمع شده بودند . حالا نصف همین جمعیت اون عده ای بودن ک میگفتن محرم رو تعطیل کنید چرا باید عزاداری باشه . و باور کنید تعداد کمی از این افراد میدونن استاد چی خونده( من خودم جز چند تا بقیه رو نمیدونم) حالا من خودم ب شخصه با هر تجمعی چ برای محرم چ برای استاد چ برای هر چی مخالفم چون کرونا هست . اما برام جالبه یه سری برای محرم میگن جمع نشین اما برای بقیه جاها جمع میشن . یکم منطقی باشین کرونا فقط تو محرم نیست تو هر تجمعی هست تو همین دورهمی های سادتون .. یه سری هم مثل باباهه من میرن تو روستا و میگن نه کرونا تو این روستا نیس🙄همه بشینیم خونه دیگه😭بخدا من از خدامه تموم شه برم بیرون.. عین پنگوین شدم 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

یه سری هم از دیروز استوری حرم میزارن بقیه هم استوری میزارن مشهد نرید 🙄بگو خودت چرا هفته قبل برای شجریان رفتی.. ویروس عقل داره میگه اینجا منتقل شیم اینجا نشیم🙄

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یه سری هم از دیروز استوری حرم میزارن بقیه هم استوری میزارن مشهد نرید 🙄بگو خودت چرا هفته قبل برای شج ...

عزیزم مشکل جامعه ما اینه همه باهم لج افتادن 

یکی تو محرم شرکت می کنه یکی به مسافرت میگه 

وقتی دلیلش رو می پرسی میگه چرا اون مسافرت رفتن 

یا چرا اون یکی گروه تو محرم شرکت کردن

اگه اینطوری بشه به خدا هممون نابود میشیم نه مسافرت نه محرم 

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡
من ندیدم تجمع زیاد ن دیروز نه امروز ..هیت اینا ندیدم 

چرا پشت کوچه ما بود من هنگ کردم🙄تازه بچه ها مدرسه نمیرن اما تو ساختمون ما میان پارکینگ بازی میکنن😏بچه ساختمونای دیگه هم دیروز داشتن جمع میکردن ک شوهرم رفت تو تراس گفت ساعت سه و نیم ظهر خودتون کمید بقیه هم میارید

2714
عزیزم مشکل جامعه ما اینه همه باهم لج افتادن  یکی تو محرم شرکت می کنه یکی به مسافرت میگه  ...

دقیقا همه چی تعطیل .. من اوهسط بارداریم کردنا اومد یعنی با استرس زایمان کردم الان افسردگی بعد زایمان دارم چون همش خونم .. اما اگه از اول همه رعایت میکردیم تا حالا رفته بود

یه سری هم از دیروز استوری حرم میزارن بقیه هم استوری میزارن مشهد نرید 🙄بگو خودت چرا هفته قبل برای شج ...

عزیزم ائمه مظلوم واقع شدن کسی تجمع هایی ک برای شجریان شد رو چرا ندید 

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
عزیزم مشکل جامعه ما اینه همه باهم لج افتادن  یکی تو محرم شرکت می کنه یکی به مسافرت میگه  ...

دقیقا مثلا میگن چرا اون ک دزدی میلیاردی کرد اعدام نشد چرا قاتل اعدام شد چرا شما رفتین چرا ما نریم ..خیلی اوضاع بدیه ..من ک همش میرم تو پیج منو تو میخندم ب تیتر هاشون ..خیلی واضحه مردمو میخان بندازن ب جون هم 

کاری به کرونا ندارما ولی متاسفانه مردم ما هیچ وقت یاد نگرفتن و نخواهند گرفت که به عقاید همدیگه ...

میدونید تو این یه مورد دیگه احترام به عقاید معنا نداره به نظرم ... 😐😐

خودشون که هیچی به بقیه آسیب میزنن 

من دقیقا از هر دو دسته شاکیم هر دو میگن تو نرو من برم .. والا همین نی نی سایت همه جشن ها و دورهمیاشونو دارن😭 

ائمه هم راضی نیستن ب خاطرشون جون مردم گرفته بشه حق ناس اگه کسی مبتلا بشه و بقیه رو تو هیت مبتلا کنه ..ولی خدا وکیلی دم بیمارستان تهران برای شجریان مسخره بود ..حداقل مراسمات مذهبی ی فاصله گذاری داشتن و تعداد محدود بود 

دقیقا مثلا میگن چرا اون ک دزدی میلیاردی کرد اعدام نشد چرا قاتل اعدام شد چرا شما رفتین چرا ما نریم .. ...

واقعا مگه مسافرت رفتن کار اشتباهی نیس خب چرا باید بیایم به خاطر مساعل مذهبی دوباره این اشتباه رو تکرار کنیم 

به نظرم اشتباه در هر صورتی اشتباه هست و دلیل و توجیه نداره 

کاش همه رعایت کنیم

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡
2706