2737
2739
عنوان

کم خونی شدید پسر 9 ماهه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 29685 بازدید | 29 پست
نه عزیزم هم اینکه کمتر شیره میندازه و هم اینکه بعدش سفت میشه و دیکه خودت نمیتونی بخوریش
خدایا ممنونم که هیچ وقت تنهام نزاشتی و همیشه در زندگیم جریان داشتی. دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکر راسته دم دستت نبود با ران کوساله درست کن ولی راسته بهتره
تازه با راسته که درست کنی حدودآ ٢٠ سی سی میشه و با اونهای دیکه کمتر هم میشه
خدایا ممنونم که هیچ وقت تنهام نزاشتی و همیشه در زندگیم جریان داشتی. دوستت دارم
2731
عزیز برو یه کفگیر اهنی بخر بزار تو همه غذاهات یعنی خورشت هات من یکدونه گرفتم میزارم بعد تا حالا هم نه خودم نه بچم هیچکدوم کم خونی نداشتیم در صورتیکی تو خانواده شوشو کم خونی ارپیه و همشون دارن ولی شکر خدا با این کار بچم مشکلی نداره
یه شربت آهن اصل و صد در صد گیاهی به نام فروتونیک تازه به داروخونه ها اومده تولید داخل حتما تهیه کن م ...

سلام خانمی 

این شربت که میگی تو چه مدت اثر میکنه و اینکه بچت چند وقتشه چند سی سی میدی؟؟

آخه پسر منم همینجوریه دکتر گفته بشدت کمخونه خیلی نگرانم 

چرا قطره آهن بهش روزی یکبار میدم یعنی با دادن قطره آهن مشکلش حل میشه؟

سلام مریم maryamsh عزیز خوبی 

پسر گلت خوب شده؟؟

قطره آهن رو همونجوری که دکتر گفته بود دو بار دادی؟؟

پسر منم الان ۹ ماهشه دقیقا مثل حرفایی که گفتی 

دیدم چند وقته پیش این تاپیکو زدی خواستم بدونم خوب شده ؟؟ چیکار کردی منم بکنم 

مرسی

2740
سلام مریم maryamsh عزیز خوبی  پسر گلت خوب شده؟؟ قطره آهن رو همونجوری که دکتر گفته بود دو بار ...

سلام عزیزم منم الان بچه م کم خونی داره نمیدونم چیکار کنم چی بهش بدم بخوره میشه بگی شما چیکار کردی و چه تاثیری داشته بچه منم ۹ ماهش خیلی غصه شو میخورم لطفا پیاممو خوندی جواب بده ممنون

[QUOTE=121839169]بچهمن یکسالو سه ماهشه دکترگفت کم خونی داره ولی خانه بهداشت میگه اصلانداره کم خونیش رو۱۱/۴هست چکارکتم[/QU

سلام عزیزم هفته ای دوسه بار شیره انگور رو شربت کن بهش بده من خودم تا دو سالگی به جای شیر خشک بهش میدادم تره کوهی خشک یا تازه شهری یا جعفری تو سوپ یا آش بهش بده از شکر قهوه ای به جای سفید برا خودت و بچه استفاده کن سویق گندم و جو استفاده کن 

2706