2737
2734
عنوان

من ریحانه ام ..😔با زندگی کوتاه و تلخ💔! داستان

| مشاهده متن کامل بحث + 596582 بازدید | 2650 پست

سلام ریحانه جان

خدا به دلتون صبر بده ب حق دل خون حضرت زینب  

سعی کن بلند بشی‌و موفق بشی تا عشقت خوشحال بشه

شبکه ۴ تو برنامه زندگی پس از زندگی‌میگفت روح رفتکان از گریه و بیقراری عزیزانشون عزاب میکشند . هستند ما نمیبینمشون ...پس بخاطر عشقت روحیتو بساز ...دنیا محل گذره یه روزی ام ما میریم پیش عزیزانمون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اولش شاید یکسال حتی خیلی گریه کنی  امابعدا دیگ علنی گریه نمیکنی  اروم تر میشی از ظا ...

من مشهدم، رفتم حرم اصلا حالم خوب نشد بدتر شدم، هیچی آرومم نمیکن، شوهر مهربون من خیلی خوب بود واقعا حیفش، شما چند ماه باهاش خاطره داشتی این همه داغون شدی، ما پنج سال دوست بودیم بعدش ازدواج کردیم فقط سه سال و هفت ماه ازدواج کرده بودیم، کلا یه سال خونه خودمون بودیم، نمیدونم چرا خدا با منو عشقم اینکارو کرد، ازش خیلی دلگیرم دلم باهاش آروم نمیشه 

خدایا میشه همه اینا خواب باشه، میشه عشق دوباره صدام کن نفس زندگیم 
من مشهدم، رفتم حرم اصلا حالم خوب نشد بدتر شدم، هیچی آرومم نمیکن، شوهر مهربون من خیلی خوب بود واقعا ح ...

خدا همه بنده هااشو امتحان میکنه،  با همه چی،  انقد امتحان میشی تا از دنیا بری. 

بزرگترین امتحان مصیبته عزیزه 

من بخاطر روحیه ی مذهبی ک داشتم هرروز میرفتم امام زاده حالم اونجا بهتر بود شاید گریه میکردم ولی میرفتم 

2728

ریحانه.. وقتی داشتم تایپیکت رو میخوندم اینجا کاربری نداشتم ولی عمیقا حالت رو می فهمیدم چون یه تجربه و یه اتفاق منو به درک عمیق از دست دادن عزیز رسونده بود

الان که دارم برات اینو می نویسم نمیدونم می خونی یا نه و نمیدونم حالت الان چطوره همیشه توی ذهنم بهت فکر کردم و برات از خدا آرامش خواستم ولی ریحانه الان باهات همدردم کسی رو از دست دادم که تازه فهمیدم چقدر دوستش داشتم💔 الان قلب منم مثل قلب تو پر از غم و حسرته منم شبیه تو نوشتم ولی وسط نوشتن داستان خبر رفتن عزیزمو بهم دادن.

ریحانه جان هیچ حرفی ندارم جز اینکه بگم میفهممت❤

برای یافتن حقیقت هیچ گاه کوتاهی نکن   https://abzarek.ir/service-p/msg/1625585        کاری بود در خدمتم🙃                                         چه عزیزایی ندادیم تا تو بیای عزیز زهرا !🌱        کنکوری عزیزم برات آرزوی بهترین ها رو دارم و یه توصیه خیلی دوستانه❤ اینجا دنبال کمک نگرد و خیلی راحت هرچیزی رو قبول نکن کنکور مسیری نیست که تنهایی بتونی بری با برنامه و مشاور با سواد و خوب شروع کن و تمرکزت روی آینده ات باشه از منی که این راه رو رفتم و تونستم موفق بشم بشنو و بپذیر و سر آینده ات قمار نکن موفق باشی عزیز دلم❤                                 عزیزم مسئله امام زمان و آخر الزمان خیلی ذو ابعاده و امام زمان فقط فردی نیست که براش صلوات بفرستی و وقتی اومد بخوای بری خمست رو بهش بدی ! اگر از درک این مسائل عاجزی و تلاش درستی برای درکش نکردی لطف کن و اینجا بهش توهین نکن میتونی بری کمی مطالعه کنی نه در فضای خفقان دنبال جواب سوالاتی باشی که کسایی برات ایجاد کردن که توی عراق و مکه دنبال مهدی میگردن تا بزننش! (مراجعه به کتاب فراماسونری و دجال آخر الزمان ، کتاب انتظار عامیانه عالمانه عارفانه و سایت masaf )  عاشق کاربریمم چون باعث آرامشم شد ولی از این به بعد اجازه نمیدم بخاطر حماقت و کم کاری یه عده اینجا مهدویت رو به سخره بگیرید  *شما گزارش بزنی واس خاطر امضا من واقعا دنبال آگاهی و علم نیستی وگرنه صدای یکی رو خفه نمی کردی(این نوشته صرفا جهت تلاش برای احترام و علم آموزی است😏😂)*
ریحانه.. وقتی داشتم تایپیکت رو میخوندم اینجا کاربری نداشتم ولی عمیقا حالت رو می فهمیدم چون یه تجربه ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم 😔

ان شاالله که این اتفاق ک صحبت کردی برای همسرت نباشه 

😔

ان شالله خداصبر و ارامش بهت بده 

و ذهنتو اروم کنه عزیزم

2740
عزیزم خیلی ناراحت شدم 😔 ان شاالله که این اتفاق ک صحبت کردی برای همسرت نباشه  😔 ان شالله خد ...

❤💕 خوبی ریحانه جان؟ اوضاع خودت الان چطوره؟ 

قبلش برای کسی بود که نمیدونم‌اگه می موند توی این دنیا یا خودم زودتر از بقیه خبردار میشدم الان همسرم بود یا نه ولی اون موقعی که اون پیام رو برات نوشتم میگفتن نامزدم فوت شده...

ممنون عزیزدلم همچنین برای خودت ❤💕 ان شاءالله که پر از حس خوبی باشی همیشه 

برای یافتن حقیقت هیچ گاه کوتاهی نکن   https://abzarek.ir/service-p/msg/1625585        کاری بود در خدمتم🙃                                         چه عزیزایی ندادیم تا تو بیای عزیز زهرا !🌱        کنکوری عزیزم برات آرزوی بهترین ها رو دارم و یه توصیه خیلی دوستانه❤ اینجا دنبال کمک نگرد و خیلی راحت هرچیزی رو قبول نکن کنکور مسیری نیست که تنهایی بتونی بری با برنامه و مشاور با سواد و خوب شروع کن و تمرکزت روی آینده ات باشه از منی که این راه رو رفتم و تونستم موفق بشم بشنو و بپذیر و سر آینده ات قمار نکن موفق باشی عزیز دلم❤                                 عزیزم مسئله امام زمان و آخر الزمان خیلی ذو ابعاده و امام زمان فقط فردی نیست که براش صلوات بفرستی و وقتی اومد بخوای بری خمست رو بهش بدی ! اگر از درک این مسائل عاجزی و تلاش درستی برای درکش نکردی لطف کن و اینجا بهش توهین نکن میتونی بری کمی مطالعه کنی نه در فضای خفقان دنبال جواب سوالاتی باشی که کسایی برات ایجاد کردن که توی عراق و مکه دنبال مهدی میگردن تا بزننش! (مراجعه به کتاب فراماسونری و دجال آخر الزمان ، کتاب انتظار عامیانه عالمانه عارفانه و سایت masaf )  عاشق کاربریمم چون باعث آرامشم شد ولی از این به بعد اجازه نمیدم بخاطر حماقت و کم کاری یه عده اینجا مهدویت رو به سخره بگیرید  *شما گزارش بزنی واس خاطر امضا من واقعا دنبال آگاهی و علم نیستی وگرنه صدای یکی رو خفه نمی کردی(این نوشته صرفا جهت تلاش برای احترام و علم آموزی است😏😂)*
❤💕 خوبی ریحانه جان؟ اوضاع خودت الان چطوره؟  قبلش برای کسی بود که نمیدونم‌اگه می موند توی این ...

یعنی نامزد بودین؟  

ممنونم منم خوبم. روزها میگذره درد فراموش نشدنیه ولی در ظاهرت اروم میشی 

دنیا برات تکراری میشه 

ولی اطرافیانم توصیه میکنن ک به زندگی جدید با فردی جدید فکر کنم 

الان 3 سال میگذرع 

یعنی نامزد بودین؟   ممنونم منم خوبم. روزها میگذره درد فراموش نشدنیه ولی در ظاهرت اروم میشی& ...

بله

خداروشکر ان شاءالله که خوب باشه حالت❤ اره میفهمم این غم همیشه ته وجودت می مونه.... خب فرصت بده به خودت و افراد جدید 

روحش شاد ❤😢