2410
2553

سلام عزیزانم

این داستان زندگی واقعیه ..

خیلی با خودم  کار کردم تا تونستم بنویسم

هرچند ک شاید نوشتن و خوندنش خیلی راحت تر از درک کردن موقعیت ها داره ..

خاهشا همیاری و درکم کنید تا بتونم براتون بزارم .

نوشتن این خاطرات نبش قبر کردنشون برام ساده نیستن

کسایی هم ک میخان بگن دروغه اینجا نمونن .

مشتاقیم

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مهربونا گذاشت منم لایک کنید ممنون.

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

دختر گندمی ک چشم های درشت و ابروهای پهان و کشیدع .. لب های قلوه ای.. با بینی متناسب صورتم ..

حدودا از پنج شش سالگی اهل نماز مسجد رفتن .. بودم

بزرگـ شدمو شدم دختر نمونه محلمون ..،تقریبا از سن ۱۲سالگی بخاطر رشد خوب هیکل و قدم خاستگارای زیادی داشتم

وارد کارهای فرهنگی شدم .. تو سن ۱۴سالگی توی کانون مسئولیت گرفتم

ب خودم میبالیدم ک چقدر توانایی های زیادی دارم

حتی خانواده .. دوست اشنا میدونستن من خیلی دختر زرنگی هستم .. توی همه چی اطلاعات دارم

توی همون زمان برادرم ازدواج کرد و بعد از مدتی

خانواده همسرش باعث جدایی و طلاق دونفری ک دیوانه وار عاشق هم بودن شدن .

2714

رسیدم ب مرحله نوجونی و درس خوندن

که رشته ریاضی رو انتخاب کردم .. اوایل باب میلم نبود اما بعدا خیلی بهش علاقه پیدا کردم

درس خون بودم و فعال مدرسه

خیلی سرب زیر.. رفت امد مدرسه داشتم ..

[QUOTE=158218838]دختر گندمی ک چشم های درشت و ابروهای پهان و کشیدع .. لب های قلوه ای.. با بینی متناسب صورتم .. حدودا ...[/QU ادامه اش 😉

خدایا شکرت بخاطر خانواده خوبی که دارم همسرم دوستت دارم که همیشه کنارمی     
وای خدا اگه هستین بزارم چیه خب اگه تصمیم گرفتیو براش تاپیک زدی بزار حتما باید پربازدید شه و ۱۰۰صف ...

ن عزیزمـ.. دارم ـهم مینویسم هم میزارم 

و اینکه خب اگر مخاطبی نباشه گفتن نداره

2706