2733
2734
عنوان

همش احساس گرسنگی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 43 پست

کاش مثل تو بودم تو دوماه ۶ کیلو کم کردم شدم ۴۸ تا 😭

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
کاش مثل تو بودم تو دوماه ۶ کیلو کم کردم شدم ۴۸ تا 😭

چجوری تا چه حد نخوردی که اینقدر کم کردی شاید از فردا دیگه لب به غذا نزنم

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چایی درست میکنم میخورم چون وقتی چایی میخورم معدم گرم میشه انگار سیر میشم نون جو هم خوبه بخور

مرسی ولی چایی زیاد مییگن یبوست میاره هووووف

2731
چه جوری کم کردی به منم میگی

حلقه و کم خوری حذف سرخ کردنی جات سالاد فراوون کم خوردن شیرینی جات جایگزینش خرما و عسل اما الان نمیدونم چه مرگم شده نمیدونی تازه شام خورده بودم اونقدر الان گرسنم شد اب دهنم جمع شد بی اختیار رفتم سمت قابلمه اما از فردا پدر خودمو. در میارم

چجوری تا چه حد نخوردی که اینقدر کم کردی شاید از فردا دیگه لب به غذا نزنم

من افسردگی شدید دارم اصلا احساس گرسنگی ندارم باورت نمیشه بعضی وقتا اصلا یادم میره غذا بخورم بعد نصف شب دلم ضعف میره یهو یادم میاد امروز چیزی نخوردم اول۶۰تا بودم بعد ۵۵ بعد ۵۴ بعد شدم ۴۸ نابود شدم یه بار ۱۶ ساعت خوابیدم یه سره بعد که بیدار شدم از گرسنگی بیهوش شدم

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
2738
من افسردگی شدید دارم اصلا احساس گرسنگی ندارم باورت نمیشه بعضی وقتا اصلا یادم میره غذا بخورم بعد نصف ...

ای وای عزیزمممم. اخه چرا به روحیت نمیرسی

خدا کنه منم بتونم من ۶ کیلو کم کنم عالی میشه

من اگه چاقتر نشم خوبه چون ممکنه باردار باشم حالا میبینی این همه توهم منو گرفته باشه از رو تلقین پر خوری کنم یکدفه پرید بشم با کلی اضافه وزن🤣ولی از فردا دیگه نمیخورم