2733
2739
با خانواده دوست اشنا کلا با فکر و سیاست حرف بزن دختر خوبی هستی اینده خوبی داری گلم

مرسی فدات شم آره درست گفتی باید بیشتر مواظب حرف زدنم باشم که با سیاست باشه 🤩🤩😍😍♥️

مرسی گلم برات صلوات فرستادم 🌹🌹🌹

عزیزم راجع به اون سوالم حس‌ نگرفتی؟ 

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹
مرسی فدات شم آره درست گفتی باید بیشتر مواظب حرف زدنم باشم که با سیاست باشه 🤩🤩😍😍♥️ مرسی گلم برات ...

اگه اشتباه نکنم داخل اسمش از حروف ع یا م یا الف باید باشه دوستت داره حسش داره پر رنگ تر میشه نمیتونه عوضت کنه یعنی با همه براش متفاوتی ولی دودله میترسه ازارش بدی میترسه ولش کنی ادم خوبیه ولی کمی وسواس فکری داره

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اشتباه نکنم داخل اسمش از حروف ع یا م یا الف باید باشه دوستت داره حسش داره پر رنگ تر میشه نمیتونه ...

آره گلم داخل اسمش م داره اون خصوصیات اخلاقی هم که گفتی درست بود ممنون 🌹♥️🌹♥️🤩🤩

مرسی عزیز دلم که وقت گذاشتی خانم گل 🌹♥️🌹♥️🌹😍

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹
آره گلم داخل اسمش م داره اون خصوصیات اخلاقی هم که گفتی درست بود ممنون 🌹♥️🌹♥️🤩🤩 مرسی عزیز دلم که ...

فداتشم گلم

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
2731
باهاش ازدواج میکنی زندگی تو و زوجت خوبه پدرش باهات خوبه اما خط و ربط هایی ک مادرش میده باعث میشه کمی ...

ممنون عزیزم زندگیم باخودش چطوری میشه اخلاق ورفتارش باهام چطوری خواهدبود؟ منظورم خودپسرهست واینکه توزندگی به من وفاداروپایبندخواهدبود؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
باهاش ازدواج میکنی زندگی تو و زوجت خوبه پدرش باهات خوبه اما خط و ربط هایی ک مادرش میده باعث میشه کمی ...

واینکه یعمی مادرش باهام لج میکنه؟ همیشگی خواهدبوداین کاراش؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
واینکه یعمی مادرش باهام لج میکنه؟ همیشگی خواهدبوداین کاراش؟

ن لج ک ن ولی حساسه روت مثل همه مادرشوهر عروسا 

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
2740
ن لج ک ن ولی حساسه روت مثل همه مادرشوهر عروسا 

راجب منم بگو کسی که دوست دارمدارم بهم علاقه داره،ازدواج میکنم یانه

۹۹/۹/۹روزرسیدن من به تو،روزرسیدن به آرزوم  
میشه بگین کی ازدواج میکنم ؟ شغلش چیه؟ فامیل یا غریبه ؟ خصوصیاتشو میتونی بگی

عزیز دلم ی کم صبر کنی تو زمستون موقعیت های خوبی از اقوام و دوستان برات میان. تو از بین اون کیس هایی ک هستن یکی رو که قد بلند و چهره ی گندمگونی داره انتخاب میکنی تو اسمش حروف م و الف. خانواده نسبتا پر جمعیتی داره و خودش جز فرزندهای اخره حس میکنم یکی مونده به اخره. شغلش آزاده و وضع مالی تقریبا خوبی داره

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
عزیز دلم ی کم صبر کنی تو زمستون موقعیت های خوبی از اقوام و دوستان برات میان. تو از بین اون کیس هایی ...

خیلی ممنون عزیزم لطف کردین وقت گذاشتین 

در مورد برادرمم میتونین حدس بزنین کی ازدواج میکنه با فامیل یا غریبه خصوصیایتش چیه 

ممنون میشم اگه جواب بدین 

خیلی ممنون عزیزم لطف کردین وقت گذاشتین  در مورد برادرمم میتونین حدس بزنین کی ازدواج میکنه با ف ...

عزیزم برادرتون خودش کسی رو دوست داره اما روش نمیشه بگه یا حالا ب هر دلیلی فعلا چیزی نگفته. صبر کنین خودش حداکثر تا دی ماه همین سال بحثش رو پیش میکشه.❤️❤️❤️

2706