2733
2739
عنوان

نی نی یار ها می بینید و جواب نمی دید

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 24 پست
جواب نمیدن جواب منم نمیدن  هی تگ میکنم نی نی یار میاد میبینه میگه عههههه بازم که اینه😒😒😒😒

عزیزم اخه من یه بار براتون توضیح دادم وقتی دوباره تگ می کنین نمیدونم چی بگم  

حالا چند روز تنبیه باشین بعدا کاربریتون فعال میشه به من گفتن کسی رو فعال نکن وگرنه من همون دیروز فعالتون میکردم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
عزیزم اخه من یه بار براتون توضیح دادم وقتی دوباره تگ می کنین نمیدونم چی بگم     حالا چند ...

خب من سه چهار روزه قطع شدم خب دیگه چند روز گذشته

اونم برا یه کلمه 

والا از اون بدترشو من دم به ثانیه میبینم هی میگن و لغو هم نمیشن همین امروز تو اکثر تاپیکا به راحتی فحش میدادن

من نی نی یار شب کلا باهام لجه وگرنه اصلا لغو نمیشدم به خاطر همچین چیزی

قسمت تماس با ما رو هم نمیدونم کلا چرا برش نمیدارن دکوریه فقط واسه قشنگی گذاشتنش!

من اگه فحش داده بودم دعوا کرده بودم حرف سیاسی زده بودم تاپیک جنسی زده بودم اصلا برای برگشتن اصرار نمیکردم

اما حرص داره چیز خاصی نگفته باشی و لغو بشی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من سه چهار روزه قطع شدم خب دیگه چند روز گذشته اونم برا یه کلمه  والا از اون بدترشو من دم ب ...

اسم کاربریتون رو بنویسین اینجا چک کنم ببینم چند روزه قطع شدین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2731
sarina_98 این کاربری خواهرمه الان چند روزه ازش گرفتم از کامنتایی که من میذارم بدش میاد میگه تو بچه ...

27 قطع شدین الان 29 واسه همین فعالتون نکردن 

دو روز دیگه فعال میشین

من تا دو روز دیگه افسردگی میگیرم شما منو وصل کن به اونا نگو😶

نمیشه تو تماس با ما گفتین بعد میرن فعال کنن میبینن فعال هستین بعد میرن تو سیستم می بینن نی نی یار 5 خائن بوده

نمیشه تو تماس با ما گفتین بعد میرن فعال کنن میبینن فعال هستین بعد میرن تو سیستم می بینن ...

من چنتا کاربری دیگه هم دارم واسه همشون رفتم تماس با ما گفتم هیچکدوم رو هم فعال نکردن اصلا نمیخونن بخدا

پیام تلگرامم رو هم نخوندن حذف دو طرفه میزنم😄

2740
سلام عزیزم این تاپیک رو حذف کردم  همیشه باید تو تاپیک حذف لینک بدین دلیل این که میخوایین تاپیک ...

مرسی عزیزم نمی دونی چقدر خوشحالم کردی

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡
  نمیشه تو تماس با ما گفتین بعد میرن فعال کنن میبینن فعال هستین بعد میرن تو سیستم می بینن ...

عزیزم کاربری منم نگاه کن چند روزم گذشته ولی فعال نشدم علت تعلیقمم لطفا بگین 

نی نی یارها لطفا علت تعلیق کاربریمو بگین