2733
2739
عنوان

بچه ها همکارم ریپلای کرده وضعیتمو چی بنویسم واسش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدااای من چرا زمونه این جوری شده،یعنی جواب یکی رو محترمانه هم بده مشکل داره،مگه به خودمون شک داریم

به خدا مردای متاهلم آدمن،

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍
عزیزم خواهرانه بهت میگم چون متاهله چیزی نفرست بی احترامی هم نیست شک نکن بعدش کم کم بین شمل پیامهایی ...

بله ولی من با ایشون بواسطه ی کارم در ارتباطم ولی ایشون مرد خوبین چشمشون ناپاک نیس منم مرزارو حفظ میکنم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2728
خدااای من چرا زمونه این جوری شده،یعنی جواب یکی رو محترمانه هم بده مشکل داره،مگه به خودمون شک داریم ...

حرف شما درسته عزیزم اما 90 درصد مردای متاهل متاسفانه اونجور که ما فکر میکنیم نیستن 

الان دوره زمونه جوری شده که متاسفانه مجردا قابل اعتمادتر از متاهل ها هستن

حرف شما درسته عزیزم اما 90 درصد مردای متاهل متاسفانه اونجور که ما فکر میکنیم نیستن  الان دوره ...

خوب تو بگو ۱۰۰ درصد ولی من وقتی بهش رو ندم و محترمانه جوابشو بدم،هیچ اتفاقی نمیافته

برا من پیش اومده،مردای متاهل جواب استوری هامو دادن،منم محترمانه جواب دادم،اتفاقی هم نیافتاده

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍
خوب تو بگو ۱۰۰ درصد ولی من وقتی بهش رو ندم و محترمانه جوابشو بدم،هیچ اتفاقی نمیافته برا من پیش ا ...

درسته به نظر من هم این رفتار و طرز برخورد آدما با بقیه هست که حد و حدود و سطح رابطه و خط قرمز ها رو در روابط اجتماعی تعیین میکنن به نظر من محترمانه جواب دادن هیچ عیبی نداره

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 
2740

مثلا هنگام محاوره با مدیر و همکاران خود بهتر است از ایموجی ساده‌ای همانند لبخند معمولی استفاده کنید یا اصلا هیچ شکلکی را در نوشته‌های خود به کار نبرید.

مثل این🙂 یا🌸 یا 🙏 البته این ایموجی به معنایی high five  هست ولی الان جا افتاده که به معنی تشکر ازش استفاده میکنند

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 
مثلا هنگام محاوره با مدیر و همکاران خود بهتر است از ایموجی ساده‌ای همانند لبخند معمولی استفاده کنید ...

ممنونم😘

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
ممنونم😘

خواهش میکنم