2737
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 112 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همه ی اینا تو ذهنمه اما حوصلشوندارم بخدانمیدونم چیکنم 

باید شروع کنی نگو حوصله ندارم بلند شو از همین الان شروع کن گوشیرو‌بذار کنار

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2728
باید شروع کنی نگو حوصله ندارم بلند شو از همین الان شروع کن گوشیرو‌بذار کنار

بخداسعی کردم گفتم باید بزنم برم بیرون آماده ک میشم  اصن بی حال میشم میگم برم چی کنم که چی بیخود بگردم که چی شه بازم اهمیت نمیدم بزور میرم بیرون تو بازار مثلا گریم میخاد دربیاد اصن میگم زود برم خونه بعد میرم خونه دوس دارم بیرون

عزیزم هنوز خیلی جوونی حیفه

همش فک میکنم واس انجام هرکاری دیره  ازطرفی غصه میخورم که چرا اینجوربلاتکلیفم چراهدف ندارم چرا مثل بقیه درس نمیخونم سرکار نمیرم چیکنم حوصلشونم ندام اعتماد بنفسم واس هیشکدوم ندارم

2738

میخام بر درس بخونم میگم چه رشته ای رشته کلاس میخام بگم میگم چه کلاسی انتخاب میکنم میگم باکدوم پول میترسم حتی با پول بابام برم حیف شه پپلش به جایبم ترسم دایم تواین فکرم خسارت نزنم به کسی شده خودمو عذاب میدم 

بخداسعی کردم گفتم باید بزنم برم بیرون آماده ک میشم  اصن بی حال میشم میگم برم چی کنم که چی بیخود ...

الان م بازاررفتن خطرناکه برو یجای خلوت هدفون بذاررتو گوشت اهنگ گوش کن وپیاده روی کن از این شروع کن قبلش خوابتو تنظیم کن بعدش یمدت گوشیرو بذار کنار و حتما ازمایش بده ک کمبود ویتامین دی نداشته باشی

همش فک میکنم واس انجام هرکاری دیره  ازطرفی غصه میخورم که چرا اینجوربلاتکلیفم چراهدف ندارم چرا م ...

بنظرم پیش یه مشاور برو احتمالا افسرده شدی

دلم تنگِ پرتقالِ من گلپرِ سبزه، قلبِ زارِ من🍊...
الان م بازاررفتن خطرناکه برو یجای خلوت هدفون بذاررتو گوشت اهنگ گوش کن وپیاده روی کن از این شروع کن ق ...

بازگوشی ارومم میکنه سرمو گرم میکنه.بازارم میرم خطرش برام مهم نیس همش میگم کروناهم گرفتم جهنم به چه دردی میخورم زنده ام😢

بنظرم پیش یه مشاور برو احتمالا افسرده شدی

حوصله صحبت کردن ندارم باورتون نمیشه دلم گریه کنم حوصله اونم ندارم فقط خودخوری باز قبلا گریه میکرد خیلی اروم میشدم الان اشکمم نمیاد.کلیپای انگیزشی و مشاور صحبت میکنه خیلی میبینم فعلا تا ثیری نداشت

بازگوشی ارومم میکنه سرمو گرم میکنه.بازارم میرم خطرش برام مهم نیس همش میگم کروناهم گرفتم جهنم به چه د ...

دقیقا همه ی مشکلات شکا از گوشی هستش چون باعث میشه گوشه گیر بشین با دیگران ارتباط نداشته باشین و خوابتون بهم بریزه همه ب اینا باعث حال بد الانتون شده واینکع مدام میگید نمیشه نمیتونم باید اراده تونو قوی کنید