2737
2739
عنوان

بچه ها 💙بیاین ...پوستم چربه 🙁😑

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی دیجی کالاصابون کاپوس میفروشه المانیه واسه پوست چرب نوشته خوبه اکثرا گفتن راضین میخوای بخرتوهم&nb ...

راستی عزیزم صابونی ک گفتی تموم شده دیجی کالا.فروشگاه اینترنتی دیگه ای نیس ک این صابون داشته باشه ؟

2731
سرکه سیب چیکار می‌کنه بدتر پوستم نازک نکنه و ملتهب ؟؛ تغذیه م نمی‌دونم کلا همه چی میخورم 

خب همه چی میخوری باید کمتر سرخ کردنی وفست فود بخوری حالا هی برو لوازم گرون بخرفایده نداره خیلی که؛

یکمش رو امتحان کن حساسیت نداشته باشی بعد استفاده کن 

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
توضیح دادم شمام بخون گلم 

عزیزم جوشان گرفتم استفاده کنم ببینم چطوره 💕

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
اره گلم حتما مصرف کن هم این روزا برا مقابله با کرونا خوبه سیستم ایمنی رو قوی میکنه هم برا پوست

عزيزم من جاي جوشام قرمز ميشن،چرا؟ چيكار كنم بره؟تا بخاد كم رنگ بشه ٦ماه طول ميكشه

2738