2726
عنوان

بچه ها 💙بیاین ...پوستم چربه 🙁😑

140 بازدید | 25 پست

منافذ باز داره و کدر ...مخصوصا تازگیا خیلی کدرتر شده و بی حال ...یه آبرسان خیلی خوب و ضد آفتاب عالی ک پوشش هم بده ولی رو پوست تاثیر بد نذاره و کرم شب و کرم دور چشم خیلی خوب ک واقعا اثرگذار باشند بهم معرفی کنید یه دنیا ممنونتون میشم.

تا الان کللیییی کرم و لایه بردار و ضد آفتاب و خریدم و واقعا خیلی هزینه کردم و احساس میکنم هر چی پول دادم تو سطل اشغال ریختم .

آبرسان کامان هم ک خیلی تعریف میکردن چند شب زدم ب صورتم هم سیاه شدم هم کلی جوش زیر پوستی ...ضد آفتاب پریم هم خیلی تعریف میکردن گرفتم بدتر شد پوستم چربیش خیلی بیشتر معلوم بود و...اصلا پوشانندگی هم نداشت باز الارو گرفتم اونم خوب نبود 

پک ضد لک mnd یکی از دوستام تبلیغ میکرد اونم هیچ اثری نداشت پوستم داغونتر شد ...و خیلی چیزای دیگه امتحان کردم ...

حتی قرص گلوتاتیون هم ک قیمت یه بسته ش 600بود  خوردم ی مدت کوچک‌ترین اثری نداشت ...توروخدا بهم معرفی کنید ...مخصوصا کرم شب خیلی برام مهمه.ممنون⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببخشید بچه ها مجبورم توتاپیکاتون پیاممو بزارم ...همسرم چندروزه ک میگه برگرد..قبلشم باگل وکادو اومده بود ک من قبول نکردم...اون موقع۶ هم خودش میگفت تعهد بدیم بهم کلانتری ک من قبول نکردم باز ..چون اعتمادم ازش سلب شده بود...ازون موقعه مدام پیگیره ک من برگردم...الان خواستم محکش بزنم ببینم باز رو حرف تعهدش هست یانه..بهش گفتم بیاد تعهد بده مدام تفره میره...امروزم میگ مریضم و دکتر بودم‌.تا یه هفته نمیتونم ازخونه بیرون بیام..پروند.ه منم فقط دوروز مهلت داره تابره دادگاه ....اگر نیاد کلانتری و من پرووندم بره دادگاه...فردا میتونه همین مریضیشو بهانه کنه وبگه مریض بودم نتونستم بیام برای تعهد...؟ اونوقت قاضی یقه منو میگیرع میگه توچرا صبرنکردی مریضیش خوب بشه؟؟.... من چشمم آب نمبخوره ازین زندگی وازین برگشت...ولی از اتهاماتی ک ممکنه تودادگاه بهم بزنه میترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پوستم چربه این چندوقته اعصابم خورد شد ازبس جوش سرسفید زدم به چونه اینام

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
2728

خب چرا اینقدرخرج کردی؟تغذیه ات چطوره چه روغنی میخوری؟

سرکه سیب راامتحان کن

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)

عزیزم من کادر داروخانم خانومایی که میان پیشم من مشاوره میدم براشون جنسایی میگم که هزینه اضافی هم نباشه برات برای شست و شو صابون تی سی سی گل سیتو یا اژه استفاده کن منافذ رو میبنده هروز دوبار بشور صبح و عصر بزار کف ۲ الی ۳ دیقه بمونه برات ژل روشن کننده سینره برای از بین رفتن کدری پوستت استفاده کن و کرم دور چشم سینره اگه فرو رفتگی رو پوستت داری کرم میموزا سی گل بخر به اندازه یه عدس روی اون فرو رفتگی بزن 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱

ویتامین c خیلی مصرف کن چون منافذ و چرب بودن پوست به کبد هم ربط داره تا حدودی ویتامین c کبد رو تصفیه میکنه شاید اوایل با خوردنش جوشای ریز بزنی اون نشونه ی خوبیه چون ویتامین c داره کبدت رو تمیز میکنه اگه کلیه ات سنگ سازه جوشان مصرف نکن اصلا جویدنی بخر اگه سنگ ساز نیس جوشان میتونی مصرف کنی

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
عزیزم من کادر داروخانم خانومایی که میان پیشم من مشاوره میدم براشون جنسایی میگم که هزینه اضافی هم نبا ...

ممنون گلم ⁦❤️⁩ ی سوال صابون ک میگن نزنید خوب نیست ...مرسی ک توضیح دادی فقط کرم شب چی خوبه ؟؟

2706