2733
2739
عنوان

شوهرم مشکوک ب کروناهه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 64 پست
خخخخ نه بابا خانومم . آره بیشتر کرونا ترسش مردمو از پا درآورده 

از حرف زدنتون معلومه خانم نبستین

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
نه تصویرپروفایلش مرده نقی پایتخته 😂منم اول فکرکردم مرده

اصلا حرف زدنش میگه مرده

کاری به پروفایلش ندارم

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر داره میگه .تو صفحه شخصیش...باشه شما ها ساده نگاه کنید بهش ...من گفتم بهشون خیلی خوبه که زود تشخ ...

من ساده نمیگیرم ولی استرسم ندارم چون همین باعث ضعف سیستم ایمنی بدن میشه قرارنیست هرکس کروناگرفت بمیره دکترتوتلویزیون گفت درصدمرگ ومیرش کمه انتقالش بالاست ازخودم حرف درنمیارم عزیزم

کافیه یه مریض باهاتون برخوردداشته باشه انتقالش سریعه

جدی؟چرا؟

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2728
دیروز کم گریه نکردم اصن روهوا بودم خیلی حالم بد بود 

برای چی گریه و زاری دور از جون بیماری لاعلاج نگرفته که،این چه ترسیه از کرونا پیدا کردید درسته بیماری سختیه ولی از اینهمه مبتلا چند نفرو رو کشته که اینقدر ترسیدین،مایعات و سوپ بخوره غذاهای چرب نخوره رعایت بکنه خوب میشه انشاالله

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید