2703
2553
عنوان

شوهرم مشکوک ب کروناهه😭😭

729 بازدید | 64 پست

سلام دوستان دیروز رفتیم دکتر شوهرم سرما خورده بود ازمایش کرونا داد دکتر گفته مشکوک ب کرونایی خودتو قرنطینه کن ازدیروزه تو یه اتاق قرنطینه هست منم بهش مایعات و جوشونده اینا میدم بچه ها دعا کنید که کرونا نباشه 😑

دقیقا عین شوهرمن

تازه من باردارم هستم

تست خونش هم منفیه ها ولی بویایی و چشاییشو از دست داده

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اینقدر میترسین 

کروناهم باشه خوب میشه

فقط بهش مایعات گرم و سوپ وغذای مقوی بده

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2720

منم مشکوکم بدن درد لرز دیروز تب داشتم کمرم داره قطع میشه از درد😭

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
دقیقا عین شوهرمن تازه من باردارم هستم تست خونش هم منفیه ها ولی بویایی و چشاییشو از دست داده

ن شوهرمن زیاد علا ئم نداره فقط دیروز سرفه میکنه ولی ازدیشبه قطع شده علائم نداره 

حالا مراقب خودت باش 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2714

عزیزم ب فرض کرونا هم باشه.بخدا داروی امام کاظم و داروی جامع امام رضا معجزه میکنه من سه ساله ازین داروها استفاده میکنم .عالیه. داروی امام کاظم که دستورش تو نت هست میتونی بری عطاری موادشو تهیه کنی خودت درست کنی.اکه نه از عطاری معتبر اصلشو تهیه کن. داروی جامع هم دستورش سخته .از عطاری طب اسلامی تهیه کن. عالین واقعا معجزه هست داروهای اهل بیت 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
دقیقا عین شوهرمن تازه من باردارم هستم تست خونش هم منفیه ها ولی بویایی و چشاییشو از دست داده

خوده کروناس

خوب میشه خفیفه

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
2706