2737
2739
وای ک با خیانت نمیشه زندگی کرد ..

برای همین گفتم خوش به حالت

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه ما خیانت داشتیم .. مشکل اصلی گیردادنای خودم بود

گیرندیم چیکارکنیم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
شوهرتون مشکلش چیه ؟

تو یه  کلمه  ادم  نیس     ب خانواده م بی احترامی میکنه درصورتی ک هروقت  پولی کم اورده  یا گیری داشته   کمکش کردن     ولی بیشتر ب خانواده  خووش میرسه     بی صفت و بددهنه  خیانت هم  میکنه       خانوادا ش هم پر میکنن و این سگ  صفت  رو میفرستن  سمتم        کاش خدا نگاهی  هم  ب من مینداخت بخدا  هرچی  فکر میکنم  من چکار بدی کردم  اینطور تاوان  میدم  رو  نمیدونم 

تو یه  کلمه  ادم  نیس     ب خانواده م بی احترامی میکنه درصورتی ک هروقت &nbs ...

بچه ام دارید ؟؟ وای این صفات خیلی بده .. ادم نمیتونه تحمل کنه . چرا مردا این شکلی شدن؟

2740
بچه ام دارید ؟؟ وای این صفات خیلی بده .. ادم نمیتونه تحمل کنه . چرا مردا این شکلی شدن؟

اره   یکی ....اره فکر کن ۱۰ ساله  ازدواح  کردم     هر چندوقت یبار یه   صفت  گندشو  نشونم  داده     همش میگم   خدایا تو ک میدونستی   زندگیم  بااین  ب جای نمیرسه  چرااوردی  سرراهم ..‌.‌همیشه  سرنمازام   موقع  مجردی دعام  این بود  ک  یه  مرد سالم  و بااخلاق  سرراهم  قرار  بده    ولی  انگار دعام   نادیده  گرفته شد

اره   یکی ....اره فکر کن ۱۰ ساله  ازدواح  کردم     هر چندوقت یبار یه   ...

عزیزم خدا بچتو برات نگه داره .. واقعا ادم نمیدونه ب این مردا چی بگه ..خدا خودش ادمشون کنه .ای کاش روی اصلیشون همون موقع پیدا بود