2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به حالت دست داستت روسر من

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2720

شاید خیرت در این بوده.و شاید لیاقت تو رو نداشته!

بهترین ها رو برات آرزو میکنم.

عزیزم ،واسه ی اینکه حالت بهتر شه،اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کن. 

شاید عنوانش زیاد به موضوع شما ربطی نداشته باشه ولی مفاهیم زیبا و بسیار کاربردی داره که خیلی کمکت میکنه ان شاءالله 

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2714
چرا ؟؟

بدون بچه تونستی جدابشی

من الان توی دوراهی موندم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
جدا شدید؟؟ 

نه  ولی کاش  واسه منم  مثل شما تو نامزدی یاعقد و.‌‌.‌ جدایی میبود  حداقل  اینهمه  غصه و غم  نبود     خداروشکر کن شاید  حکمتیه  ک  جدا شدید     منکه  هر لحظه  ارزوی  جدا شدن  میکنم  ولی بخاطر بچم  نمیتونم   و این خیلی ازارم  میده   کاش  خدا جواب بدی های شوهرمو  میداد   😳  

واقعا سخته . نمیدونم چرا همش برای ما .. خیلیا راحت ب همه چیز میرسن

دقیقا منم اولش همینو میگفتم درسته که هنوزم که هنوزه قلبم میسوزه نه بخاطر رفتنش به خاطر بد رفتنش بخاطر رفتارای بد خودش و خانوادش اما حتما حکمتیه که ما ازش بی خبریم ...

اخی عزیزم ..شوهرتون مشکلش چیه

مشکل همه مردا تنوع طلبیشونه

خیانت

2706