2733
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون چی میشه اخرش؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 29 پست
قانونی ولی اجازه کار ندارم مگر اینکه کار غیراداری و غ دولتی باشه یعتی یه جورایی خصوصی ولی میتونم درس ...

اول مهاجرت به كسي كار تخصصي نميدن بايد ياد بگيري روي پاي خودت بايستي نه وابسته به ايران چون عملا غير ممكنه خرجت از ايران بياد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم اتریش از طریق خودحمایتی

اغلب كشورا يه سري كلاسهاي براي اموزش زبان دارند كه دركنارش به افراد مهاجر كه در حال اموزش زبانن يه حقوق تعلق ميگيره نميگم زياده اما خوب خرج زندگي رو تا حدودي ميده در مورد  كشوري كه شما رفتيد نميدونم فكر كردم كانادا يا امريكاييد  گفتم كامل راهنماييتون كنم چيكار كنيد پرس وجو كن ببين كلاساي اموزشي زبان وجود داره يا نه ؟ نگرانم نباش فقط كم نيار اين روزا ميگذره 

2740
کلاس زبان هست ولی اطلاع دقیق ندارم درموردش 

برو پرسوجو كن مثلا كانادا به كسايي كه فرانسه ياد ميگيرن يه ميزان پول ماهيانه ميده يا امريكا يه وام كمكي كه احتياج به بازپرداخت نداره  خيليا با اين كمكهاي اموزشي شروع ميكنن 

مرسی عزیزم اتریش از طریق خودحمایتی

عزیزم دوست من با شوهرش اتریش زندگی میکنه ایالت تیرول مدرسه زبان میره و یه کمک هزینه بهش میدن

دوره های تخصصی بین دو تا سه سال زمان میبره درصورتیکه زبانت خوب باشه

سلام عزیزم

الان اتفاقی توی یه تاپیکی ارسالتون رو دیدم و یادم افتاد که قبلترها باهاتون صحبت کرده بودم

خیلی خوشحال شدم برات که بالاخره تونستین از ایران خارج بشید، ارزو میکنم همه چی براتون عالی پیش بره

عزیزم با بالا رفتن قیمت ارز، ملک و طلا و ماشین و... هم قیمتشون چند برابر شده، اگه پول و پس اندازتون نقد نبوده، چندان جای نگرانی نیس چون هرچی بفروشید قیمتش چند برابر شده

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
سلام عزیزم الان اتفاقی توی یه تاپیکی ارسالتون رو دیدم و یادم افتاد که قبلترها باهاتون صحبت کرده بود ...

اره عزیزم ، الان یکم خیالم راحت شده شوهرمم تصمیم گرفت بیاد داره مقدماتشو فراهم میکنه برا درامدمونم یک فکرهایی کردیم که رفع نگرانی بشه ممنون بفکرم بودی😘

اره عزیزم ، الان یکم خیالم راحت شده شوهرمم تصمیم گرفت بیاد داره مقدماتشو فراهم میکنه برا درامدمونم ی ...

خیلی خوشحال شدم براتون❤️

مطمئنم دخترت بعدها خیلی بهت افتخار میکنه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706