2733
2734
دوباره از نینی تست میگیرن اگر بالا بود ارجاع میدن ب دکتر غدد اطفال اصصصلا نترس هیچ مشکلی نیست خواهرز ...

اره تو حاملگی گرفتم

خواهر زادت دختره یا پسر از لحاظ هوش و ظاهر چطوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میشه بگی بر چ اساسی این حرفو میزنی پیش اومده واست من نمیدونم ناامیدیم غلطه یا امیدواریم

یه آزمایش ویروسی دخترم من سه بار داد.

به قول خانم هی گفتن مشکوک

سه بار تکرار کردن.

آزمایش ویروسی سخت مثل ایدز و هپاتیت و ... است.

معلوم نیست ،گم کردن،دیر رسوندن 

آخرشم چیزی نبود

نترس

تکرار میکنم دختر من تا چهار مرحله تیرویید تکرار کرد

چون نارس بود چهار بار تکرار کردن

2728
اره تو حاملگی گرفتم خواهر زادت دختره یا پسر از لحاظ هوش و ظاهر چطوره

دختر هوشش عالیه ظاهرشم نرماله یکم تپلی و بازیگوش...وقتی بهش رسیدگی بشه تیروئید با دارو کنترل میشه و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه تازه از خواهرزاده ی من ارثی هم هست از منو مامانم بهش رسیده دکتر بهش گفته احتمالا تااخر عمرش باید بخوره..

دختر هوشش عالیه ظاهرشم نرماله یکم تپلی و بازیگوش...وقتی بهش رسیدگی بشه تیروئید با دارو کنترل میشه و ...

یعنی خواهرزادت با بچه های عادی فرق نداره نسبت بهش حس ترحم ندارید یا اینکه عقبه از بقیه

راس میگی نمیدونی گفتن تیرووید چنده بعد چن شد

قضیه مال پونزده ساله پیشه یادم نمیاد الان دخترش پونزده سالشه

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
راست میگی ت رو قران بگو زنگ زدن چی گفتن نگفتن ععد تیروییدش چنده بعد چن روز جواب دومی اومد من خیلی نگ ...

اول بهداشت تست گرفت بعد زنگ زدن خانوم تیرویید بچت بالاست پاشو بیا ،بعد بردم بیرون ازمایش فرداش جواب اومد نرمال بود خداروشکر

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍
2740
یعنی خواهرزادت با بچه های عادی فرق نداره نسبت بهش حس ترحم ندارید یا اینکه عقبه از بقیه

وا چ ربطی ب ترحم داره  ؟؟؟؟من خودم چندساله تیروئید دارم مادرمم داره. مامانم اصن عمل کرده نصف تیروئیدشو برداشته..تیروئید ی غده زیر گلوئه ک ک هورمون هایی ترشح میکنه ک کمک ب رشد میکنن  رشد عقلی و جسمی...دو نوع هم هست کم کار و پر کار ..پرکار ‌ترشح هورمونا درش زیاده ولی کم کار ک رایج تره کمتر هورمون هارو ترشح میکنه ک اگر خیییییلی رسیدگی نشه و تو مدت طولانی درمان نشه برا بچه ها ک تو رشدن تاثیر میذاره.نه عوارض جسمی داره نه هیچی مثلا شما کم خونی میگیری قیافت عوض میشه یا دست و پات مورد پیدا میکنن؟؟نه پس اینم همونه بسته ب میزان کم کاری ک تو ازمایش نشون میده دکتر غدد قرص لووتیروکسین تجویز میکنه ک اون نرمال میکنه تیروئید ..