2737
2739
داداش منم سی سالشه اصلا تو باغ زن گرفتن نیست که...     البته که بهتر    

اره اینم میگه نمیخوام ولی اخه تنهاست طفلک دلمون میسوزه

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اینم میگه نمیخوام ولی اخه تنهاست طفلک دلمون میسوزه

فکر میکنی تنهاست بابا

داداش منم واسه مامانم الکی فیلم بازی میکنه

ولی من خبر دارم چه ها که نمیکنه

پسرای مجرد ایرانی تو غربت جمعشون جمعه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2728
عزیزم نفت واسه مهاجرت خیلی رشته خوبی نیست البته اگه بخوای ادامه تحصیل بدی سخت نیست ولی واسه اقامت گ ...

مرسی عزیزم یعنی اگه بخوام برم مثلا فوق بگیرم و برگردم خوبه درسته؟

ولی خیلی لشه حاج خانم 
فکر میکنی تنهاست بابا داداش منم واسه مامانم الکی فیلم بازی میکنه ولی من خبر دارم چه ها که نمیکنه ...

خدا کنه😂😂😂😂

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
مرسی عزیزم یعنی اگه بخوام برم مثلا فوق بگیرم و برگردم خوبه درسته؟

اول بگو الان تو چه مقطعی هستی تا درست راهنماییت کنم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
برادر من دکترای برق داره ثبت اختراع داره کانادا زندگی میکنه اون جا استاد دانشگاهه خوشتیپ و قد بلنده ...

خوبم بیا جلو😂😂🥰🥰🥰

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗
برادر شوهرم دکتراداره از شریف ،ولی شما چه شرایطی داری

میخوامش 😃😃

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗
ریاضی ۸۰۰

آباریکلا

کامپیوتر، مکانیک، عمران، مواد، برق برای مهاجرت شغلی بهترن فعلا (کانادا و استرالیا رو میدونم)

برای ادامه تحصیل هر رشته ای که میخونی یه اپلیکیشن بایو داشته باشه حللله

عمده ریسرچ الان رو شاخ بایو میچرخه. بودجه دارن حسابی و خرج میکنن

ولی درکل اگه معدل لیسانست خیلی خوب باشه (برای ایرانیها عمدتا 18 به بالا خوب محسوب میشه و 19 به بالا عالی) و بتونی یه مقاله خوب بدی میتونی مستقیم دکترا پذیرش بگیری

شرط اکثر دانشگاهها برای گرفتن دانشجوی دکترا اینه که 20-30 درصد سال آخرت کار پژوهشی بوده باشه (معادل آنرز honours) اینور آب

وگرنه بعد از ارشد میتونی برای دکترا اپلای کنی

برای اونم باز معدل خوب+مقاله مهمه ولی دیگه شرط 20-30 درصد ریسرچ سال آخر مطرح نیست

درکل اکثرا بعد از پایان تحصیلات میشه با ویزای فارغ التحصیلی توی اون کشور موند (به جز آمریکا که ادا داره)

و اگه رشته ای انتخاب کنی که بازار کارش تو کشور مقصد خوب باشه موندنت آسونتره

اکثر فارغ التحصیلا بعد از دکترا پستداک میگیرن البته 

ولی کار پرطرفدار یعنی کاری که شرکتای صنعتی براش بودجه بذارن و این هم شامل بازار کار میشه هم ریسرچ

خلاصه که تا جایی ه من میشنوم از دور و اطراف نفت خیلی رو بورس نیست...

آباریکلا کامپیوتر، مکانیک، عمران، مواد، برق برای مهاجرت شغلی بهترن فعلا (کانادا و استرالیا رو میدون ...

عزیزم خیلی لطف کردی واقعا اینهمه تایپ کردی ممنونم بابت اطلاعاتت و خدا خودش بهترینا رو نصیبت کنه 

بعد عزیزم تو خود ایران چی کدوم واسه کار بهترن ببخشیدا من کل اطرافیان انسانین و معلم و استاد دانشگاه من که رفتم ریاضی انگار انقلاب شده بود😁😁

ولی خیلی لشه حاج خانم