2733
2734
😂😂وای من یادمه معلم پنجم دستانم یه دفه با تیشرت منو دید انقدر زل زده بود ب سینه هام داشتم اب میشدم ...

الان حسابی خوش بحالته پس!  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیمو امانی ؟ لیمو آب گیری درشتا ؟ لیمو ترش؟ لیمو استوایی ؟ 

لیمو ترش 😂

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
من نداشتم از اول  بعد شیردهی جوشهامم رفتن

برعکس من

البته من یه کم بلوغم دیر بود یعنی از همون حدود دوم دبیرستان پریود شدم و بدنم فرم گرفت

ولی تا حاملگی سایزم 65 بود بعدش خوب شد یعنی 70 شد  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
الان حسابی خوش بحالته پس!    

نسبت به هیکلم اره 🙈🙈🙈

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین دختر خوب بخدا نمیخوام نصیحتت کنم 

اما سن و سال شما ب درد اینجا نمیخوره ذهنتو درگیر درس خوندن کن ول کن اینجا و گوشی و کوفت و زهرمارو بخدا منم تو سن شما بودم میفهمتت

ببین ی روزی ی جای یاد حرفم میفتی

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
استاد چرا زدی پای چشم😳

اوس..😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2740
بوس😳

😑اوس👊🏻

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
مثل این برنامه های اشپزی ک میگن نمک‌و فلفل ب مقدار کافی😁😁😁😁 میگی ب اندازه دلخواه میسپاری ب مخاطب ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👙💁‍♀️🧝‍♀️🦸‍♀️👰🤰🤱👩‍🦱👩‍🦳

2706