2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نشسته و درسته ؟ 

بو میگیره حداقل بشورش تا آخر شب بذارش فریزر بعد درش بیار بذار تا صبح یخچال بمونه

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2740

من انجام دادم. تاره مال شما ک نشسته هست

من کامل شستم و خورد کردم. اما حوصله ی بسته بندی نداشتم گذاشتم یخچال. فردا دیدم بوی زحم گرفته

اگر توی فریزرم بزاری زیاد خوب تیست. چون بهتره گوشت بعد از ابن ک فریز میشه به شرطی یخزدایی بشا ک بخوای بپزیش. ن اینکه یخشو باز کنی و بشوری و خورد کنی، بعد دوباره بزاری فریزر

هم خون زیادی پس میده هم ازرش غذاییش کمتر میشه 

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 

عزیزم چون برا استفاده خودت نیست میخوای درسته و دست نخورده ببری اشکال نداره نیاز نیست بشوری همینجور کامل بذار فریزر فردا صبح دربیار بذار یخچال ک یخش وا شه فرداشب ببرین یخ زده نباشه.مگه مرغ منجمد ک تو بازار هست و میشورن فریز میکنن نه نمیشورن هیچیشون هم نمیشه

اینی ک میگمو خودم امتحان کردم گلم 

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.

چیزی نمیشه. فکر میکنید مگه تو مرغ فروشیا میذارن تو فریزر.؟ یا همیشه مرغ کشتار روز میارن. ؟میبینی مرغ فروشیا مرغ اصافه رو فرداش میفروشن. تو دوتا مشما بذار و پیش مواد غذایی خام یا ماست و پنیر نذار