2737
2739
عنوان

تغییرات اخلاقی من و مشغله هایم...فقط اینجامیتونم راحت حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 19 پست
نه من خیلی حواسم هست چیزی نگم که طرف خودشوول کنه.مثلاصب رسیدم توسالن معاون بود گفتم اومداستقبال پسرم ...

متوجه هستم چی میگی..اگر ازارت میده خب تلاش کن یک مدتی مشخص کن که فقط حرف ههای واجب زو بزنی..اگر راحتی با این نوع رفتارت که خب راحت باش☺️

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خب همش میگم نکنه بگن چقدبده آخه اوناساکتن وگرنه کنترل شده ست بی ادبی اینانمیکنم ولی اظهارنظراینامیکن ...

اتفاقا کسایی که روابط اجتماعیشون خوبه و فضا رو گرم میکنن جذاب ترن

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه هستم چی میگی..اگر ازارت میده خب تلاش کن یک مدتی مشخص کن که فقط حرف ههای واجب زو بزنی..اگر راحت ...

دوست دارم به زورازم دو کلمه بشنون دوست دارم مرموزباشم برم تو قیافه 

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
دوست دارم به زورازم دو کلمه بشنون دوست دارم مرموزباشم برم تو قیافه 

خب پس میتونی اینطور باشی..اگر پشت سیستم میشینی یک نوت بزن روش یک جمله تاکیدی بنویس...یک دسبند گه مهره داره و روی دستت حسش میکنی ببند و اینو بزار نشونه که میخوای کمتر حرف بزنی..میگن سی روژ تلاش کنی قطعا میتونی یک عادت رو ترک کنی.

موفق باشی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
خب پس میتونی اینطور باشی..اگر پشت سیستم میشینی یک نوت بزن روش یک جمله تاکیدی بنویس...یک دسبند گه مهر ...

ممنونم گلم حتماباتلاش چیزی میشم که میخوام مرسی گلم🤩

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم.