2726

من بچگی و نوجوانی فوق العاده مظلوم ساکت کم حرف بی زبون بودم همیشه تو خودم بودم وخیلی کم حرف میزدم بعداز اینکه دانشگاه رفتم وتوخوابگاه با دوستام زندگی کردم ازاین روبه اون روشدم چنان فن بیانی پیداکردم که نگوهمش تکه های بامزه میپروندم باهمه صمیمی میشدم خیلی گرم میگرفتم وکلاتوجمع بازبونم همه روجذب میکردم تا الان که میرم سرکارحالامشکلم اینجاست که من بااین اخلاقم که بیشترهمکارام آقاهستن سه تاخانومیم یه خانمی اومده ساکت اصلا حرف نمیزنه خیلی کم باآقایون زیاد صحبت نمیکنه ولی من ممکنه پیشقدم هم بشم برابحثی.حالاهرروزکه ازسرکارمیام خونه حرفهاورفتارهای خودموبااون خانم مقایسه میکنم میگم کاش منم مث بچگیم توخودم میبودم و حرف نمیزدم ینی بلدنبودم صمیمی شم ارتباط بگیرم.حس میکنم همکارام باوجوداون خانم حتمامیگن این یکی چقدراحته.وووااای یه چیزی بگین ببخشین طولانی شد.ممنون ازاینکه برام وقت گذاشتین

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
اختیار زبونتو که داری...پس کمتر حرف بزن لازم نیست آدم زیاد صحبت کنه و گرم بگیره

هررررررروزبه خودم میگم امروزدیگ حرف نمیزنم نمییییشه یادم میره 

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هررررررروزبه خودم میگم امروزدیگ حرف نمیزنم نمییییشه یادم میره 

خب یه کش ببند دور مچت هر بار که زیاد حرف زدی محکم بکش و رهاش کن تا با شدت بخوره به مچت و دردت بگیره...به مرور میتونی حرف زدنت را کنترل کنی

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2728
خب یه کش ببند دور مچت هر بار که زیاد حرف زدی محکم بکش و رهاش کن تا با شدت بخوره به مچت و دردت بگیره. ...

فکرخوبیه

سعی نکن مثل اون باشی تلاش بیهودست و البته نبایدم باشی خودت باش ولی سعی کن بجا حرف بزنی و اضافه گویی نداشته باشی

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
واای کاش من مثل تو بودم آرزومه فن بیانم خوب شه چه اشکالی داره حرف بزنی به اندازه و مودبانه بهتر ا ...

خب همش میگم نکنه بگن چقدبده آخه اوناساکتن وگرنه کنترل شده ست بی ادبی اینانمیکنم ولی اظهارنظراینامیکنم

برا چی خودتو با اون خانوم مقایسه میکنی؟خب هرکس یه اخلاقی داره.شاید اونم به خودش بگه کاش مثل فلانی(تو) بودم.راحت باش بابا دنیا دو روزه

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹
برا چی خودتو با اون خانوم مقایسه میکنی؟خب هرکس یه اخلاقی داره.شاید اونم به خودش بگه کاش مثل فلانی(تو ...

فدای تو بشم من 

فن بیان خوب داشتن با لودگی و زیاد حزف زدن کامل فرق داره..

مثلا من خودم فن بیان خیلی خوبی دارم...مستلزم شغلمه اصلا..اما چه زمانی که توی اداره کار میکردم چه الان چه توی فامیل و دانشگاه که اطرافم اقا زیاد بود تا مورد خطاب قرار نمیگرفتم صحبت نمیکردم بر اقایون...

مخصوصا که حالا چه بخوایم چه نخوایم باید قبول کنیم بعضی اقایون حد و حدود خودشون رو نمیدونن،و رفتار ازاد ما باعث سوتعبیر میش

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
فن بیان خوب داشتن با لودگی و زیاد حزف زدن کامل فرق داره.. مثلا من خودم فن بیان خیلی خوبی دارم...مست ...

نه من خیلی حواسم هست چیزی نگم که طرف خودشوول کنه.مثلاصب رسیدم توسالن معاون بود گفتم اومداستقبال پسرم منم گفتم شب بلند شده گریه میکرد که مجازی بگونریم مدرسه حالا میگم خب اینو بهش نمی گفتی سلام میدادی ردمیشدی شاید هم الکی حساسم

2706