2733
2739
عنوان

کسی پرستاری خونده؟خیلی ازش بد میگن

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهت یه نصیحت میکنم با آدم درست مشورت کن نه کسی که این چرت و پرتا رو تحویلت بده شرافتمندانه تر از ...

عزیزم من پرستارم بهیار هم شرح وظایفش تقریبا مثل پرستاره کمک بهیار هستش ک به مریض کمک میکنه تازه اونم اگه همراهیش انجام نده کمک بهیار میره کارای مریض رو میکنه ک خیلی هم شغل شریفیه حقوقشم خوبه بخدا من کمک بهیارانی دیدم ک از پرستارها باسواد تر و شریف تر

من خودم نصف دوستانم کمک بهیار بودن چون خیلی خاکی و خودمونین ولی پرستارا خیلی زیراب همو میزدن😑

عزیزم این برای چندسال پیش بود .الان دیگه این وظایفی که گفتی برای کسای دیگه ای هست که میگن بهیارن. شیفتای پرستاری خیلی طاقت فرسا هستن و شغل پرزحمتی هست مگه اینکه زرنگ باشی و از زیر کار در بری😶 اکثرا به این خاطر میرن سمتش که یه کاری هست تو جانعه براش وگرنه شغل سختیه

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

باید عاشق کمک به مردم باشی

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740