2410
2553
عنوان

کسی پرستاری خونده؟خیلی ازش بد میگن

280 بازدید | 24 پست

میگن بابد تا زیر مریضو تمیز کنی و همش باید مرگ دیگرانو ببینی و دکترا و مردم به چشم بد نگات میکنن و خیلی بهت سختی میدن.شیفت های طاقت فرسا و اینا

ولی خودم پرستاریو دوست دارم😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بهت یه نصیحت میکنم

با آدم درست مشورت کن

نه کسی که این چرت و پرتا رو تحویلت بده

شرافتمندانه تر از پرستاری؟ کجا گیرت میاد؟

کی گفته پرستار زیر مریضو تمیز میکنه اون بهیاره که این کارا میکنه

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|

زیر مریضو تمیز نمیکنی برای مریض باید سوند ادراری بذاری زیر مریضو کمکی تمیز میکنه 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

خیلی خیلی خدمتش بالا عزیزم

درعین حال بشدت سخته و روحیه میخواد و زندگیتونو تحت الشعاع قرارمیده

من دوتا ار اشناهام پرستارن بچه هاشون خیلی کم مامانشونو میبینن

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

من پرستاری میخونم

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بهت یه نصیحت میکنم با آدم درست مشورت کن نه کسی که این چرت و پرتا رو تحویلت بده شرافتمندانه تر از ...

عزیزم بهیارم نیست اول اینکه اصلا الان بهیار نداریم مال قدیمه که اونام انقدر سابقه دارن چندتا بهیار میسناسم که تو بخسای ویژه مثل سی سی یو بودن و پزشکام تو بخش خیلی قبولشون داشتن ..چون هر پرستاری رو بخس ویژه نمیفرستن 

دو اینکه اون بهیار نیست بهش میگن خدمه

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
2706