2737
2739
عنوان

دارم میمیرم تورو قران بیاین ارومم کنین بخدا بغضم خفم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 78134 بازدید | 243 پست
اسی قصد ندارم کارآگاه بازی دربیارم هاااا ولی این مربوط به تاپیک دو روز پیشته.دوسپسرت دو روز پیش 33سا ...

این اون یکی دوس پسرشه همونی ک برا روز مبادا نگهداشته

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
وای وای .ادم چه پستایی میبینه واقعا متاسف میشه که انسانیت از بین رفته.تو که اینقدر راحت کلمه ی پست ر ...

خوش به حال تو که اینقدر روشن فکری واقعا بهت غبطه میخورم .پاشو جمع کن بساطتو واسه یه تیغ زن اینقدر خودتو جرنده

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادر خودتم اینجوری تیغ میزدن همین حرفو میزدی .الکی فاز روشن فکری برندار

برادر من فهمیدس در حد توانش کادو میده اگرم داد صدسال پانمیشیم بریم بگیم پسش بده باید خود داداشم تاوان اشتباهشو بده یکم بد نیست مراعات حال این بیچاررو بکنی ببین کسی رو قضاوت نکن کردی ب روزش میفتی

من یادمه دبیرستانی بودم با اتوبوس میرفتم یه پسره دنبالم راه میفتاد میخواست شماره بده هر روز یه روز صبح دیرم شده بود اتوبوسم اومد اینم اومد جلو پیله یه کاغذ کوچیک دستش منم دیدم تابلو میشه بدتر گرفتم با ترس بعد خاک تو سرم بجای بلیت دادم به راننده اتوبوس😂😂😂 راننده گفت خانوم بلیت بده چرا شماره میدی 😂 فک کرد میخوام مخش و بزنم😐

2731