2703
2553

من با ی پسری اشنا شدم پسره بهم اپل واچو ایفون داد

پسره 18 سالشه 

دوساعت پیش با مامانش و باباش  اومد دمه در گفتن مامان باباش ساعتو ایفونو پس بده

من ایفونو دادم ولی ساعتو فروخته بودم الان رفتیم مغازه داره گف فردا زنگ بزن شاید بفروشم شاید نفروشم

من 7 میلیونو 800 دارم ولی 8.500 فروختمش

مغازه  داره میگه اگه بخوام بفروشم سودشو هم حساب میکنم

منم گفتم گوشیمم میفروشم بااون اوکی کن

بهم گفتن تا فردا عصر ندادی شکایت میکنیم ازت  دارم میمیرم مامان بابمو چیکار کنم بفهمن  

ترو بقران واسم دعا کنین فردا همچی حل شه  

یچیزی هم نگفتم و نمیگم که اگه شکایت کنن بوسیله ی همون بدبخت میشم بی ابرو و مامان بابامو چیکار کنم 

رابطه جنسی نیس یچیز دیگس

تروخدا دعا کنم فردا همچی تموم شه دستو پام داره میلرزه روو به مرگم 

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خدااآاااااااااااااااااااااااااااااا

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2456

ان شالله که مشکلت حل میشه فقط همینو میتونم بگم

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
2714

اون یه چیزو هم یجوری سربسته بگو 😐😕

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706