2737
2734
عنوان

شوهرم تو جمع لباسشو تا خرت ناق میده بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 4898 بازدید | 221 پست
من یکبار سر یه مشکلی با مشاور حرف زدم میگف اگ طرف مثلا فحش میده اصلاا عکس العمل نشون نده ی مدتی تمری ...

چه جالب امتحان کنم چون همیشع از حرص جز بلا میزنم

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه جالب امتحان کنم چون همیشع از حرص جز بلا میزنم

بهش محل نده بزار تو کارای خودش غرق باشه اون شخصیت خودش رو نشون میده شمام شخصیت خودت رو ولی هر وقت ک تنها بودین و حالش خوب بود باهاش حرف بزن

بهش محل نده بزار تو کارای خودش غرق باشه اون شخصیت خودش رو نشون میده شمام شخصیت خودت رو ولی هر وقت ک ...

چشم

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
2738
ینی چی فقط طلاق چرا شما طرز فکرتون فقط و فقط شده طلاق مگه چیزه خوبی هست ک میگی فقط طلاق خوبع یکی بیا ...

عزیزم شوخی کردم. اینقدر اینجا تا میگن یه مشکلی شوهرم داره همه میگن طلاق بگیر. منم به حالت مسخره گفتم فقط طلاق وگرنه واقعا مسخره و خنده دار آدم بخاطر خندیدن و خاروندن شوهرش بگه طلق بگیر.