2703
2553

جلوی فامیلای ما نه ها جلوی قامیلای ما خیلی باکلاس بازی درمیاره مثلا سالاد کاهو میزاریم یدونه کاهو میزنه سرچنگال 

ولی اونروز رفتم خونشون مامانبزرگ بابابزرگشم بودن

دراز کش رو زمین بود ینی رو پای من سرشو گزوشته بود بدنش میخارید لباسشو تا کجااااا داد بالا میخاروند جلو همه...

ایخدااا هی لباسشر میکشیدم پایین دوباره میکشید بالا. جلو مامانبزرگ بابابزرگش اینقدر خودشو خاروند تیکه پاره کرد بدنشو خون میومد همونجوری لباساشو مشید روی خونای بدنش شلوار کردیم پاش پاچه شلوارشم تا ساق زده بود بالا پشمارو ریخته بود بیرون من با این عطیقه چیکار کنممممممم تازگیام یاد گرفته یجور خیلی مسخره ای میخنده

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم فامیل خودته ک جلوشون باکلاسه🤣

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2456

گاهی اوقات آدم یکارایی میکنه که چندش آوره

بستگی به حوصلت داره اون لحظه...

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️

خخخحخخ این شوهر منه

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    
2714

حس میکرده سسکی شده

سوار موجای مکزیکوعه؟😁

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

دلم ریش شد باو

حالا انقدر با جزییات توضیح نده

راحته دیگه

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
2706