2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

والا این مشکل منم هست...خودم عقیده ندارم خیلی خوشگلم یا همه چی تمومم ولی اطرافیان زیاد تعریف میکنن اما هیچ خواستگاری ندارم.با وجود تحصیلات و کلی کاری ک انجام میدم تو محل کار و تحصیل همیشه سعی کردم با همه خوب و مهربون باشم درحد وسعم از جزوه گرفته کمک مالی و حمایت روانی دوستان و همکلاسیا و همکارانی ک مشکلی داشتن تو زندگیشون...بهترین رشته بهترین دانشگاه درس خوندم و جزو تاپای کلاسمون بودم از نظر ظاهر همیشه سعی کردم مرتب و تمیز باشم و حجابم خوب بوده قد ۱۶۵ و وزن ۵۰ چهره مم طبیعی و قابل قبوله درحد سلبریتیا نمیدونم خودمو ولی کلا عقیده دارم ک اگه خوشگل نیستم ادم زشتی هم نیستم درهرحال ولی نه تو فامیل نه دوست و اشنا نه همکلاسی کلا یدونه خواستگارم نداشتم تا این سن دیگه خودمم قید همه چی رو زدم و بیخیال شدم از یه سنی ک ادم بگذره دیگه ب این چیزا فکر نمیکنه فقط گذر عمرو میبینه ک چقدرا ک نه هنری داشتن نه سواد نه چهره حتی اخلاقشونم خوب نبوده الان دوتا بچه م دارن...من زندگیمو دیگه از یجایی ب بعد رو خودم و اهدافم متمرکز کردم بنظرم همه چیز زندگی ازدواج نیست خب برای منم امکانش فراهم نبوده چقد بشینم غصه بخورم مگه مردا چقد ارزش دارن خودم زندگی خودمو میسازم توصیه م ب تمام کسایی ک ب هر دلیلی امکان ازدواج براشون فراهم نیست همینه ب خودتون توجه کنید😎اونایی ک گفتن مغروری یا اعتمادبنفست کم بوده یا اخلاقت مشکل داشته اینا همه توجیه اجباری شرایطه ب شخصه ادمای زیادی دیدم ک نه قیافه داشتن نه اخلاق نه هنر نه تحصیلات حتی با پسره ک از خودشون خیلی سرتر بوده از روز اول اشنایی دعوا کردن ولی پسره انقد عاشقشون بوده ک با همه این چیزا پذیرفتتشون و کار ب ازدواج کشیده الان بچه دارن موفق باشن بیاین قبول کنیم بعضی وقتا فقط مسأله شانسه😁👌🏻