2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

والا این مشکل منم هست...خودم عقیده ندارم خیلی خوشگلم یا همه چی تمومم ولی اطرافیان زیاد تعریف میکنن اما هیچ خواستگاری ندارم.با وجود تحصیلات و کلی کاری ک انجام میدم تو محل کار و تحصیل همیشه سعی کردم با همه خوب و مهربون باشم درحد وسعم از جزوه گرفته کمک مالی و حمایت روانی دوستان و همکلاسیا و همکارانی ک مشکلی داشتن تو زندگیشون...بهترین رشته بهترین دانشگاه درس خوندم و جزو تاپای کلاسمون بودم از نظر ظاهر همیشه سعی کردم مرتب و تمیز باشم و حجابم خوب بوده قد ۱۶۵ و وزن ۵۰ چهره مم طبیعی و قابل قبوله درحد سلبریتیا نمیدونم خودمو ولی کلا عقیده دارم ک اگه خوشگل نیستم ادم زشتی هم نیستم درهرحال ولی نه تو فامیل نه دوست و اشنا نه همکلاسی کلا یدونه خواستگارم نداشتم تا این سن دیگه خودمم قید همه چی رو زدم و بیخیال شدم از یه سنی ک ادم بگذره دیگه ب این چیزا فکر نمیکنه فقط گذر عمرو میبینه ک چقدرا ک نه هنری داشتن نه سواد نه چهره حتی اخلاقشونم خوب نبوده الان دوتا بچه م دارن...من زندگیمو دیگه از یجایی ب بعد رو خودم و اهدافم متمرکز کردم بنظرم همه چیز زندگی ازدواج نیست خب برای منم امکانش فراهم نبوده چقد بشینم غصه بخورم مگه مردا چقد ارزش دارن خودم زندگی خودمو میسازم توصیه م ب تمام کسایی ک ب هر دلیلی امکان ازدواج براشون فراهم نیست همینه ب خودتون توجه کنید😎اونایی ک گفتن مغروری یا اعتمادبنفست کم بوده یا اخلاقت مشکل داشته اینا همه توجیه اجباری شرایطه ب شخصه ادمای زیادی دیدم ک نه قیافه داشتن نه اخلاق نه هنر نه تحصیلات حتی با پسره ک از خودشون خیلی سرتر بوده از روز اول اشنایی دعوا کردن ولی پسره انقد عاشقشون بوده ک با همه این چیزا پذیرفتتشون و کار ب ازدواج کشیده الان بچه دارن موفق باشن بیاین قبول کنیم بعضی وقتا فقط مسأله شانسه😁👌🏻