2737
2734
عنوان

خداجون نمیشد تقسیم میکردی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 52 پست
من کمرم درد میکنه حالت تعوع هم دارم درد زیر شکم هم اری

بدبختی اینه قرص ندارم فک نمیکردم اینجوری بشم سرشبی قرص دادم ب همسایمون.. از طرفی انقد حالت تهوع دارم نمیشه چیزی خورد خیلیم خابم میاد خدااااا خااااب

بدبختی اینه قرص ندارم فک نمیکردم اینجوری بشم سرشبی قرص دادم ب همسایمون.. از طرفی انقد حالت تهوع دارم ...

اخی

من نه تجهیزم از دوسه روز قبل قرص و شیاف تهیه میکنم

خسیسم هستم به کسی قرص نمیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره به این فک نکرده بودم فک کن بابا وداداشهای ادم پریود باشن بعد تا مجردی باید بهشون رسیدگی کنی ب ...

پس ببا با همین دردمون بسازیم😂😂😂

من که دیگه احساس می کنم بدنم خالی کرده 

دیگه توان سر پا ایستادن ندارم😔

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
خوردم شیاف دیکلوفناک مصرف کردم هیوسین خوردم ولی دردش زیاده یه لحظه اروم نمیشه

عزیزم یک هفته قبل از موعدت سردیجات مصرف نکن.وقتی هم شروع میشه اگه میتونی کاچی بخور اگر هم نمیتونی تخم مرغ با روغن حیوانی نیمرو کن روش نمک و فلفل و چهارزیره بپاش بخور..خیلی تأثیر داره....منم دردای پریودیم خیلی شدید بود این غذا واقعا آرومم میکرد.چون درد زیاد بخاطر سردی بدنه.....یه شال دور کمرت ببند حتما تو این دوره.شلوار گرم هم خوبه.نبات توی نصف لیوان عرق نعنا(اصل نه این کارخونه ایها)بنداز یکم گرم کن بخور.دمنوش زنجبیل هم خیلی خوبه.....اینا تجربه هایی بود که رو خودم خیلی جواب داد.انشالله برا شما هم تأثیر داشته باشه.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
متشکرم ببخشید اون روز تشکر نکردم فک کن شاید بیهوش شدم نفهمیدم😁

خواهش گلم.امیدوارم به دردت بخوره

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2738