2703
2553
عنوان

خداجون نمیشد تقسیم میکردی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 52 پست
خوردم شیاف دیکلوفناک مصرف کردم هیوسین خوردم ولی دردش زیاده یه لحظه اروم نمیشه

نیم ساعت چهل پنج دقیقه بعد از مصرف قرص بهتر میشی من خودم بع شخصه فقط بفهمم که پری شدم اولین کار قرص میخورم دردش خیلی بده لعنتی

ژلوفن بخور یا شیاف دیکلوفناک بزار چایی و زنجبیل چایی و زعفران چایی و دارچین اینارو داری بخور ...

یه کیسه ابجوش روشکممه 

حالت تهوع دارم نمیتونم بخورم

بخوام هم بخورم نمیتونم بلند شم درست کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اگه خدا خودش میخاست میتونست مارو هم جوری خلق کنه که پری نشیم و مشکلی تو بدن هم ایجاد نشه برامون ی ...

بعضیا درد ندارن اصلا

خب این مواقع نباید سردیجات مثل ترشی و کلا چیزایی ک طبع سرد دارن مصرف بشه.یا آب سرد پا بشوریم یا حمام بریم .این دلدردا بیشتر بخاطر مراعات نکردنه وگرنه خیلیا رو میشناسم ک میگن حتی متوجه نمیشن ک پریود شدن 

بزند شنبه بیایی و دل جمعه بسوزد آقا.(یا مهدی عج)
2456
بعضیا درد ندارن اصلا خب این مواقع نباید سردیجات مثل ترشی و کلا چیزایی ک طبع سرد دارن مصرف بشه.یا ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من از گونه های نادرشون هستم 

قشنگ میدونم چی میگی من خودم دقیقا از اولین پیرود تا اخرین پریود قبل بارداری دختر بزرگم روانی میشدم از درد و فقط با سرم و امپول مسکن حالم کمی خوب میشد اونم فقط کمی و قابل تحمل میشد بعد از زایمان اول نمیدونم چه ربطی داشت تا سز کردم دیگه درد رحمم خوب شد

2714
بعضیا درد ندارن اصلا خب این مواقع نباید سردیجات مثل ترشی و کلا چیزایی ک طبع سرد دارن مصرف بشه.یا ...

اونا شانس دارن که این درد رو نمیکشن به جز درد افسرده و عصبی هم میشی با این چکار کنیم دیگه  

استارتر  موافقم باهات 

خودمم الان رو به موتم   

ولی فکرشو کردی اگه مردا پریود میشدن همه جا رو به گند می کشیدن تو خیابون که راه میرفتی شلوارلاشونو می دیدی که خونیه

همه ش باید لباس و تختو کثیف می کردن😂😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

منم درد دارم استاتر

سعی کن تو این مدت گرمیجات بیشتر بخوری و وقتی داری استراحت میکنی یه پتویی چیزی از کمر به پایینت بندازی گرم بگیر،بهتر میشه دردت

اگه همسرت همراهی میکنه یکی دورکزم ناهار از بیرون بگیرید تا شما استراحت کنی گلم

استارتر  موافقم باهات  خودمم الان رو به موتم     ولی فکرشو کردی اگه ...

اره به این فک نکرده بودم

فک کن بابا وداداشهای ادم پریود باشن

بعد تا مجردی باید بهشون رسیدگی کنی

بعد ازدواج هم شوهر

تازه کثیف کاری هاشون 

وای خدا😁😁😁

2706