2733
2739
عنوان

یه نفر میاد نیت کنه برام فال بگیره؟توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ینی میشه یانمیشه؟؟؟

ایشالا میشه ، 

اینو نوشته بود 

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
برای منم میگیری اوانگارد جونم؟؟

عزیزم من فالگیر نیستم که

دلمو صاف کردم نیت کردم تو نت فال گرفتم 

اینم چون باعث خوشحالی و امید و فکر خوب میشه به زبون اوردم، وگرنه زندگی دست خود آدم و روحیه و تلاششه :)

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2740
واسه منم بگیر بی زحمت.ممنون

عزیزم تو جواب اون یکی کاربر هم گفتم من فالگیر نیستم

دلتو صاف کن نیت کن جواب بخواه یه فال بگیر

اگر خوب اومد بهش بچسب اگر بد اومد درجا فراموش کن

جواب استارتر رو دادم چون وقتی حال کسی بده نمیتونه تفال با روحیه خوب بزنه بهتره کسی که حالش بهتره بهش امید بده 

عزیزم من فالگیر نیستم که دلمو صاف کردم نیت کردم تو نت فال گرفتم  اینم چون باعث خوشحالی و امید ...

می دونم منم به فال اعتقادی ندارم ولی گاهی غم وغصه انقدر به ادم فشار میاره و انقدر سردرگم و بلاتکلیف میشه وهیچ کاری ازش ساخته نیست که واسه اروم شدنش به این چیزا پناه میاره که شاید انرژی مثبت بگیره وگرنه کیه که ندونه اول خدا وبعدتلاش خودمون گره گشاست

می دونم منم به فال اعتقادی ندارم ولی گاهی غم وغصه انقدر به ادم فشار میاره و انقدر سردرگم و بلاتکلیف ...

ایشالا عزیزم به هرچی دلت میخواد می‌رسی و چنان آرامشی تو زندگیت میاد که همه روزای بد رو فراموش میکنی، همیشه صبح میاد بعد از تاریکی