2733
2734
عنوان

مهندسای اینستا گرام یه سوال دارم میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 22 پست
گوشی همسر منم میاد بخاطر فالوورا و فالووینگاشه این چیزارو میاره من خودم پسر فالو ندارم اوناییم ک فا ...

دقیقا شوهرمنم ....اون بلد نیسس من یادش میدم تازه

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

شایدم مرض اینستاس برای اکانتایی ک جنسیت رو male زدن میاره باید اینو تست کنم یه اکانت فیک با جنسیت male بسازم بعید نیس  

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم مرض اینستاس برای اکانتایی ک جنسیت رو male زدن میاره باید اینو تست کنم یه اکانت فیک با جنسیت ma ...

فرستادم نگا کن😐😐😐

فرستادم نگا کن😐😐😐

دقیقا تو همین مایه ها میاد براش

پاکش کن عکسو گزارش میزنن تعلیق میشی

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2731
‌‌هر وقت از این پستا دیدی بازش کن رو اون سه نقطه بالاش کلیک کن گزینه‌ی not intrested روبزن  ...

ممنون....

ریپورت کردم به علت برهنگی

‌‌هر وقت از این پستا دیدی بازش کن رو اون سه نقطه بالاش کلیک کن گزینه‌ی not intrested روبزن  ...

مرسی که جواب دادی

2738