2703
2553

تو اینستا بخش عمومی که داره....همش عکس زنای لخت مانند وهیکل وجلف میاره چیکار کنم اونا نیان...خوشم نمیاد

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

تو اون بخش معمولا (نه همیشه)عکساییو میاره که کسایی که بیشتر باهاشون چت میکنی یا فالو کردی دیدن یا لایک کردن

اگه اون عکسارو باز نکنی بعد چندروز دیگه نمیاره برات 

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من اصلا سرچ نکردم دراون موضوع....

شاید کسی رو فالو کردی ک خیلی تو این چیزاس

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
تو اون بخش معمولا (نه همیشه)عکساییو میاره که کسایی که بیشتر باهاشون چت میکنی یا فالو کردی دیدن یا لا ...

میشه اسکرین بگیرم‌بفدستم....ایرادی نداره؟؟؟

2714
شاید کسی رو فالو کردی ک خیلی تو این چیزاس

مشکل اینه که واسسه گوشی شوهرم وصل کردم اینجوری میاد بنده خدا بلد نیسست خودش اصلا....مال من کلا باریگر واشپزی وخنده داره چیکارکنم خب

میشه اسکرین بگیرم‌بفدستم....ایرادی نداره؟؟؟

چرا اسکرین بگیری خب راه حلشو که گفتم بهت

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
مشکل اینه که واسسه گوشی شوهرم وصل کردم اینجوری میاد بنده خدا بلد نیسست خودش اصلا....مال من کلا باریگ ...

گوشی همسر منم میاد بخاطر فالوورا و فالووینگاشه این چیزارو میاره

من خودم پسر فالو ندارم اوناییم ک فالو دارم همشون خوبن

ولی همسرم ی سری ادمای مریض فالو داره ک یا کاراموزای کارگاهش بودن یا همکاراش و دایی بیمارش😑 همش براش میاره

اصلا اهل این چیزا نیس 

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2706