2737
2734
عنوان

کدام تلویزیون مسئله این است

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 35 پست
ما ک مشتری وفادار ایکی ویژنیم😐😐 ولی اگه الان زیاد شده بخاطر قیمت دلاره

ولی خب سری های جدید هوشمندش اصلا قابب مقایسه با 10سال پیشم نیس. خداییش من ک خیلی راضیم از ايکس ویژن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما یک ماه پیش ۵۵ اینچ tcl, 4kگرفتیم کیفیتش که خوبه فروشنده خیلی تعریفش رو هم کرد قیمتش هم مناسب بود

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2731
واسه مام هوشمنده مثلا خب ما سه بار عوض کردیم😐😐😐

خب یعنی جدید ک خریدین با اون10سال قبلیه یکیه!! ؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊