2703
2553
عنوان

کدام تلویزیون مسئله این است

250 بازدید | 35 پست

بچه هاااا تلوزیون ایکس ویژن مارک خوبیه؟کیا داشتن 

قیمتش با الجی یکیه جفتشون14تومن ولی مغازه داره میگفت این الجیه بانه ایه الجی اصل الان 50تومنه 

ما ايکس ویژن داریم. دوساله. عالیه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

الجی کره خوبه

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

اصلا ایکس ویژن خوب نیست.وای خاله من داره انگار تصویرش تاره نسبت به تلویزیونه ما

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2714

ما الجی 36 داریم عالیه 

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
واقعااا کیفیت صدا و تصویرش چطوریه 

عالی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اصلا ایکس ویژن خوب نیست.وای خاله من داره انگار تصویرش تاره نسبت به تلویزیونه ما

ای باباا یکی میگه خوبه یکی میگه خوب نیست شاید اون یدونه اونطوریه چندساله خریدن چند اینچه

ای باباا یکی میگه خوبه یکی میگه خوب نیست شاید اون یدونه اونطوریه چندساله خریدن چند اینچه

نمیدونم چند اینچه.بزرگه.سه ساله خریدن اینو میدونم:)

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2706