2733
2734
عنوان

بخاطرمادروشوهرم جاریم کتک خوردم ازشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1852 بازدید | 109 پست
من خونه گرفتم توعقدچون مادرشوهرم همش دعوامینداخت دوس نداره منوباشوهرم ببینه بخدایه مدت میرفتم مدام ب ...

حتما شوهر ون جاریت گوش گیر ماددش نیست؟درسته؟ حس میکنم اون یکی نمیذاره مادرش تو زندگیشون دخالت کنه ک مادره ازش حساب میبره

حتما شوهر ون جاریت گوش گیر ماددش نیست؟درسته؟ حس میکنم اون یکی نمیذاره مادرش تو زندگیشون دخالت کنه ک ...

اون یکی کلاشوته ازهمه نظرحتی واسه بچه خودش پدری نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی انگار زندگی دوستمو تعریف کردی 

خدارو شکر بچه نداری ولی اون بچه آورد 

ببین عزیزم مادر شوهرت انسان نرمالی نیست که مثل بقیه مادر شوهرا فقط از روی حسودی بدی کنه 

اینا مشکل دارن مریضن تا بمیرنم همینن مگر برن دارو مصرف کنن که اصلا قبول ندارن مریضن 

ببخشیدا همسرتم مریضه انسانه نرمالی نیست تا آخره عمرشم همینه 

زندگیتو به پاش نزار که تنها بازنده خودتی 

برو عزیزم فقط برو انشالله خوشبخت میشی

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است . پنجره ،فکر ،هوا ،عشق ،زمین مال من است . چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت.

دوست من الان ۲۰ سال هست داره زندگی میکنه 

مادر شوهرش هنوز دست بر نداشته با اینکه پاش لبه گوره 

شوهرشم فقط پسراش بزرگ شدن جرعت نداره زیاد 

ولی سه تا پسر عصبی داره که حالا ازونا میکشه 

مریض شده دلیلشم دکترا میگن استرسو اضطرابه 

کورتون میخوره و... 

بر عزیزم فقط برو  ترکش کن که حتی ارزش یه لحظه موندم نداره 

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است . پنجره ،فکر ،هوا ،عشق ،زمین مال من است . چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت.
2728

به خدا قشنگ فهمیدم چی میگی 

اونم بهش گفتن مادر شوهرش هر ۴۰ روز دعا میکنه 

وقتی باطل میکنه یه مدت خوبه 

دوباره همونی که بود