2726

مادرشوهرم ازروزاول هرجامیخواستیم بریم میومدیاشوهرم بایدایندهمه جاهرروزمیبردبخداتاارایشگاه مامانشومیبردپشت درمنتظرمیموندباماشین تابرگرده هرروزبایدمامانشومیبردگردش یاخونه فک وفامیلاش که دخترداشتن اینم بایدمیرفت مینشست یازنداداشوهمه جاباماشین بایدمیبردفک کن ماخواب بودیم میومدماروبیدارمیکردبرودنبالشون بعدمن بایدبااژانس میرفتم یاخودم ماشین میگرفتم یاسال اولی که عروس بودم نگف مثلامن زنعموهستم من بایدباشوهرم کادوبخرم رفت پول ازشوهرم گرف رفت واسه نوه ش لباس خریدبعدپیشه من گف بیاعموجونی خریده من اینارودیدم هی باشوهرم دعوامیکردم میگفتم اخه هیشکی دیگ این کارارورونمیکنه حالاتومیکنی اشکال نداره ولی درعوضش ازاونامن محبتی نمیبینم دلم نسوزه فک کنیدبخاطرهرچیزی این زنیکه توگوش شوهرم میخوندشوهرم منومیزدیاهمش میخواست بخاطراوناتلافی کنه امروزم بازم بخاطراونازدچون گفتم بروخونه مامانت ولی زنداداشت نباشه خوشم نمیادمن نباشم تواون بامامانت تویه خونه باشین اخه برادرشوهرممم نمیادمادرشوهرمم تامن میرم الکی دروغ میسازع زنت منومحل نکردیابدرفتاری میکنه من نرم من دیگ خسته شدم ازشون امروزتاحدمرگ منوزدبخدادارم مینویسم بااشک مینویسم اینقدزده توسرم سرم سوراخ شده گردنمونمیدونم تکون بدم اینقدگلوگرفته نمیتونم اب دهن قورت بدم من چندبارخونه بابام اینارفتم قهرنمیخوام زندگی کنم پدرومادرمم پشتتمن چون میگن نمیتونیم ناراحتی کتک خوردنتوببینیم بعدمیادالتماس میکنه میگ میدونم بدن من دیگ خوب میشم من خرم میرم دیگ خسته شدم دیگ باچه رویی برم خونمون هرروزمیره خونه مامانش سرمیزنه ولی گفتم اون زنداداشت هست نبایدبمونی بعدمیگ توهم نبایدخونتون بری همش میخوادتلافی کنه بخدامامانش بازبون خودش بهم گف من کاری کردم توپاتوتوخونم نزاری پسرم فقط بیادچون شوهرم من اونجاباسم خیلی محبت میکنه نمیتونه ببینه اون جاریمم میاد۵دقیقه میشینه بچه روواسش میزاره ماشین شوهرشوبرمیداره میره گردش همش میگ واسه حمالی اینومیخوام یا۵دقیقه نشینم شوهرم بهم ماشین نمیده من نمیتونم فیلم بازی کنم من خستم بخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی خانواده ت پشتتن یه مدت بترسونش.حالا نمیگم طلاق بگیر.قهر کن برو خونه بابات اومد بترسونش راهش نده اصلا.

غلط میکنه بخاطر زن داداشش زنشو میزنه.

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
2728

تو هم باهاش برو بگو دلم برا مامانت تنگ شده هر جا میره برو باهاش چرا میذاری تنها بره

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
وقتی خانواده ت پشتتن یه مدت بترسونش.حالا نمیگم طلاق بگیر.قهر کن برو خونه بابات اومد بترسونش راهش نده ...

بخدامیرم میترسونمش حتی واقعامیگیرم ولی نمیدونی چجوری به دست وپامیفته دیگ اینقدرفتم مامانم اینامیگن این دیگ الکی اینجوری میکنه ایندفعه میای بایددیگ حتماطلاق لگیری

تو هم باهاش برو بگو دلم برا مامانت تنگ شده هر جا میره برو باهاش چرا میذاری تنها بره

من خونه گرفتم توعقدچون مادرشوهرم همش دعوامینداخت دوس نداره منوباشوهرم ببینه بخدایه مدت میرفتم مدام بعدمیشینه گریع میکنه این منومحل نمیکنه توگوشی همش بعددقیقاجاریمم همین کارومیکنه بخداحتی من ازاون یادگرفتم ولی به شوهراون نمیگ 

تو هم برو صبح تا شب خونه مادرشوهرت بمون دست به سیاه و سفید نزن هر کاری گفت انجام بده با تاخیر و به بدترین شکل ممکن انجامش بده.

شوهرت هر جا میخواست ببرشون تو هم بگو عع پس منم میام باهاشون میرم خونه فلانی😁

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

بهترین راه حل رو کاربر فایزه 1365بهتون گفت حتما اول با شوهرت ملایم ومهربون رفتار کن بعدم باهاش برو خونه مادر شوهرت بگو دلم میخاد بیام اونم مثل مامان منه اینجوری نقشه هاشو نقش بر آب کن چون میگی گفته کاری کردم فقط پسرم بیاد خونم 

چی بگم تو هم مثل اونا شو بازیگری یاد بگیر

نمیتونم اوناذاتشون خرابن بخداشیطانن من هنگ میکنم ازکارشون فک کن میرفتم شوهرم میرفت اتاقشون میخوابیدهیچی نمیاوردمن بخورم بعدخوردنی میاوردبعدمیرفت شوهرموبیدارمیکردفک کن من ۴ساعت نشستم بدون هیچ پدیرایی

2706