2737
2739
عنوان

کدوم بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 21 پست
نه عزیزم دانشجو معلم ۲ میگیره ودبیر ۶ میگیره 😑 

نیست دانشجو 2800 که کلی ازش کسر میشه تهش نمیدونم دقیق چقد میمونه، حالا همون دانشجو دبیر بشه نهایتش حکمش 3 تومن بشه کی گفته 6 تومن، من بعد 15دسال سابقه هنوز 6 تومن نمیگیرم که بخواد یه دبیر سال اولی بگیره

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
نیست دانشجو 2800 که کلی ازش کسر میشه تهش نمیدونم دقیق چقد میمونه، حالا همون دانشجو دبیر بشه نهایتش ح ...

واقعا؟؟؟ یعنی الان شما دبیر هستین؟  من یه خواستگار دبیر زبان داشتم  بابام گف حقوقش ۶ هی ۲۶ سالشه

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم دانشجو معلم ۲ میگیره ودبیر ۶ میگیره 😑 

ببین از نظر مالی هر شغلی که به آموزش پرورش ربط داشته باشه پایه حقوقش پایینه، ولی برا وزارت بهداشت پایه حقوقش خوبه که میگم بهیارا باید بیشتر بگیرن  اگر جدیدا کم شده براشون. 

ببین از نظر مالی هر شغلی که به آموزش پرورش ربط داشته باشه پایه حقوقش پایینه، ولی برا وزارت بهداشت پا ...

پن خواستگار بهیار دارم وبه خاطر حقوقش دو دلم 

بنظرت زشت نیس یه معلم با یه بهیار ازدواج کنه یا یه کارمند با بهیار؟

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
2731
واقعا؟؟؟ یعنی الان شما دبیر هستین؟  من یه خواستگار دبیر زبان داشتم  بابام گف حقوقش ۶ هی ۲۶ ...

من آموزش ابتدایی هستم سختی کارش مثلا نسبت به دبیری بیشتره، مثلا مناطق کمتر توسعه یافته هم هستم ولی همینو بگم هنوز 6 تومن نشده دریافتیم. تازه شهرای بزرگ معلما کمتر میگیرن

پن خواستگار بهیار دارم وبه خاطر حقوقش دو دلم  بنظرت زشت نیس یه معلم با یه بهیار ازدواج کنه یا ...

زشت که نیست، هر کدوم محترم تر و خوش اخلاق تره بگیر، ما جفتمون معلمیم،از نظر اجتماعی و شغلی راضییم ولی بنظر خودم معلمی برای مرد از نظر مالی اصلا کفاف نمیده