2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کارمند بخور نمیر دبیر هی بدک نیست بهیار تو بیمارستان اشنا داری نیروی انتظامی. درجه بالا خوب درجه پای ...

تو بیمارستان اشنا داری 

یعنی چی؟

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

کارمند

انتظامی

دبیر

بهیار

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بهیار بنظرم حقوقش بیشتره نسبت به انتظامی و معلما، کارمندم بستگی داره برا کدوم ارگان باشه، آموزش پرورش و انتظامی و سپاه خیر، ولی نفتو گاز و برق و بیمه خوبه

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
بهیار بنظرم حقوقش بیشتره نسبت به انتظامی و معلما، کارمندم بستگی داره برا کدوم ارگان باشه، آموزش پرور ...

بهیاره حقوقش با اضافه کاری میشه ۴   کجاش بیشتره😐

بهیاره حقوقش با اضافه کاری میشه ۴   کجاش بیشتره😐

پایه حقوقش اگه 4 باشه خوبه، معلمی رو مطمئنم پایه ش 2800 تا 3تومنه بدون هیچ مزایایی، انتظامی هم پایه ش کمه

مهم پایه حقوق. سال اول 4 تومن بگیری بهتر از 2تومنه

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
پایه حقوقش اگه 4 باشه خوبه، معلمی رو مطمئنم پایه ش 2800 تا 3تومنه بدون هیچ مزایایی، انتظامی هم پایه ...

نه عزیزم دانشجو معلم ۲ میگیره ودبیر ۶ میگیره 😑 

2706